Moose Knuckles

1 099 €

(LV/RU) продаю новую куртку-бомбер. Рукава из натуральной кожи ягненка, очень качественная и мягкая. Внутри фирменная подкладка с рисунком.
Состав:
1)
96% - Polyester
4% - Elastene
2)
100% - Lamb leather
Lining: 100% - Polyester


Все бирки на месте, не снимались, защитный чехол для хранения так же имеется. Куртка ни разу не надевалась на улицу. Причина продажи - Не подошел размер и стиль не подходит совсем. Выгодное предложение так как Цена снижена на 200€.
Цена покупки в магазине - 1299€ + доставка. Продаю не спеша. Для дополнительных фото и информации обращайтесь по номеру телефона.


(LV/RU) jaunas bomber jakas izpārdošana. Piedurknes izgatavotas no īstas jēra ādas, ļoti kvalitatīvas un mīkstas.
Sastāvs:
1)
96% - Polyester
4% - Elastene
2)
100% - Lamb leather
Lining: 100% - Polyester


Visas birkas ir vietā, nav izņemtas, ir arī aizsargmaciņš uzglabāšanai. Jaka ne reizi nav valkāta ārā. Pārdodu, jo neder izmērs un stils vispār neder. Izdevīgs piedāvājums, jo cena arī samazināta par 200 €.
Pirkuma cena veikalā - 1299 € + piegāde. Lai iegūtu papildu fotoattēlus un informāciju, lūdzu, sazinieties ar tālruņa numuru.

  • 22/04/2024
  • 23/03/2024
  • Skatījumi : 17
  • Centrs, Rīga, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.