Operatora vakance.

### Darba Sludinājums

**Uzņēmums:** My BBQ Table

**Pozīcija:** Klientu Apkalpošanas Speciālists

**Atrašanās vieta:** Attālināti (darbs ar ASV klientiem)

**Darba Laiks:** 17:00 - 02:00/03:00

**Par Mums:**
My BBQ Table ir uzņēmums, kas ražo ekskluzīvus Korejas stila galdus ar iebūvētiem griliem. Mēs meklējam mūsu komandai uzticamu Klientu Apkalpošanas Speciālistu darbam ar mūsu ASV klientiem.

**Pienākumi:**
- Nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu mūsu ASV klientiem
- Risināt klientu jautājumus un problēmas ātri un efektīvi
- Komunicēt ar klientiem profesionāli un efektīvi

**Prasības:**
- Obligāta angļu valoda
- Izcilas komunikācijas prasmes un spēja viegli un pārliecinoši komunicēt ar klientiem

**Mēs Piedāvājam:**
- Iespēju strādāt attālināti
- Bonusus no kopēja pārdošanas apjoma
- Izaugsmes iespējas jaunā un dinamiskā projektā

Ja Jums ir kaislība pret klientu apkalpošanu un vēlme būt daļai no inovatīva uzņēmuma, mēs ar prieku gaidīsim Jūsu pieteikumu!

**Kā Pieteikties:**
Lūdzu, sūtiet savu CV un īsu motivācijas vēstuli ar tēmas nosaukumu "Klientu Apkalpošanas Speciālista Pieteikums".

Pievienojieties My BBQ Table komandai un palīdziet mums nest Korejas BBQ prieku mūsu klientiem ASV

Company: My BBQ Table

Position: Customer Service Representative

Location: Remote (working with US clients)

Working Hours: 5:00 PM - 2:00/3:00 AM

About Us:
My BBQ Table is a company that manufactures exclusive Korean-style tables with built-in grills. We are looking to expand our team with a dedicated Customer Service Representative to work with our US clients.

Responsibilities:
- Provide excellent customer service to our clients in the US
- Handle customer inquiries and resolve issues promptly
- Communicate effectively and professionally with clients

Requirements:
- Fluency in English is a must
- Excellent communication skills and ability to interact easily and confidently with clients

We Offer:
- Opportunity to work remotely
- Performance bonuses based on overall sales volume
- Growth opportunities in a new and dynamic project

If you are passionate about customer service and eager to be part of an innovative company, we would love to hear from you!

How to Apply:
Please send your resume and a brief cover letter to hello@mybbqtable.com with the subject line "Customer Service Representative Application."

Join My BBQ Table and help us bring the joy of Korean BBQ to our customers in the US!

Parādīt vairāk
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 08/07/2024
  • Skatījumi : 39
  • Diseldorfa, Vācija