Pults operators

Pievienojies mūsu augošajai komandai kā pults operators.

Darba vieta: Rīga, Ieriķu iela 67A (Purvciems)
Darba laiks: 12h dienas/nakts maiņas (8.30-20.30, 20.30-8.30, elastīgs darba grafiks)
vai
Darba laiks: 24h (Elastīgs darba grafiks)

PIENĀKUMI:
Objekta novērošana tiešsaistē;
Ikdienas darba dokumentu noformēšana;
Pieņemt un veikt telefona zvanus;

PRASĪBAS:
Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā;
Labas komunikācijas un datorprasmes;
Spēja reaģēt saspringtās situācijās;
Atbildības sajūta un stresa noturība;

PIEDĀVĀJAM:
Stabilu, vienmēr noteiktā laikā izmaksātu atalgojumu 5, 50 EUR/h (bruto);
Sociālās garantijas (samaksāti nodokļi, apmaksāts atvaļinājums, darbnespējas);
Karjeras izaugsmes iespējas;
Bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
Apmaksātas mācības apsardzes sertifikātam;
Ērtu darba formu;
Interesantu, dinamisku un aizraujošu darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
Komfortablu darba vietu;
Apmaksātu brīvdienu, ja būsi veicis kādu sociāli atbildīgu aktivitāti sabiedrības labā;
Apmaksāts pusdienlaiks/pārtrauk umi.

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 30/08/2023
  • Skatījumi : 151
  • Rīga, Latvija