Saules paneļu uzstādīšana

Darba sludinājums
Darbs: Saules paneļu uzstādīšana
BalticWorks šobrīd meklē saules paneļu uzstādītājus projektam Vācijā.
Pienākumi:
- Stiprinājuma sistēmu uzstādīšana.
Prasības:
- Brīvi lietot angļu valodu, lai efektīvi sazinātos ar komandas locekļiem.
- ES pilsonība
- labas zināšanas par drošības protokoliem un noteikumiem
Atalgojums:No €2800 mēnesī netto.
Mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, profesionālās izaugsmes iespējas un iespēju piedalīties aizraujošā saules paneļu uzstādīšanas projektā Vācijā.
Ja esat pieredzējis montieris ar nepieciešamajām prasmēm un kvalifikāciju un meklējat jaunu izaicinājumu, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā uz mūsu e-pasta adresi:info.balticworks@gmail.com
Lūdzu, noteikti norādiet darba pieredzi, sertifikātus un valodu zināšanas.

Parādīt vairāk
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 08/11/2023
  • Skatījumi : 438
  • Vācija