Kniebējgalvas, mulčeri, zāles pļāvēji, malkas skaldītāji

Bezmaksas

Zaļā krāsa ir meža krāsa!
Piedāvājam Itāļu zīmola OMEF aprīkojumu industriālajai tehnikai - gan mežsaimniecības sektorā, gan zāliena uzturēšanā.
Ja rodas jautājumi, vēlme papildus informācijai, droši sazinieties ar mums jeb kurā laikā!

Lai palielinātu efektivitāti malkas ieguvei, piedāvājam unikālu, multifunkcionālu koksnes pārstrādes iekārtu TS400, ar kuras palīdzību var iekraut, sazāģēt, saskaldīt koksni. Lai operētu šo aprīkojumu, nepieciešams ekskavators no 4 - 15 t. Ātri un operatīvi.

Piedāvājumā ir kvalitatīvas, spēcīgas kniebējgalvas, kuras attīrīs Jūsu mežu no krūmiem, pat kokiem. Pieejami 6 modeļi, sākot ekskavatoru svara klasēs no 1.5 t līdz pat 50 t. OMEF kniebējgalvas ir aprīkotas ar HARDOX 500 asmeni. Papildaprīkojumā iespējams iegādāties arī ar pakotāju.

Lai padarītu ērtāku, aizraujošāku zāles pļaušanu, iespējams iegādāties hidraulisko zāles pļāvēja aprīkojumu (trimmeri). Piedāvājumā 2 izmēros - ekskavatoram no 1 - 2.5 t; 2 - 3 t. Zāles pļaušana ir precīza pat ierobežotās vietās, jo to nodrošina 24 neilona stieples, kuru skaitu var palielināt līdz pat 42.

Lai precīzi attīrītu apaugušās vietas no celmiem, un sagatavotu augsni jauniem stādījumiem, vai objektiem - Jums palīdzēs OMEF celmu raušanas šķēres. Tās ir pieejamas 2 modeļos, sākot no 12 - 40 t tehnikai. Celmu šķēres ir profesionāls aprīkojums, kas ietver 3 darbības vienā piegājienā - noņem, sasmalcina un apstrādā pat vis šķiedraināko celmu.

Hidrauliskais mulčeris - smalcinātājs. Iekārta paredzēta grāvju, ceļu nomaļu, zāles un pat krūmāju smalcināšanai diametrā - līdz pat 25 cm. Paredzēts ekskavatoriem no 1.2 - 25 t. Iespējams mainīt rotora nažu veidu.

Konusveida rotējošais koksnes skaldītājs - Piemērots ekskavatoriem sākot no 1.5 - 25 tonnām. Iekārta spēj sadalīt koksni diametrā no 50 - 200 cm (atkarīgs no modeļa). Iespējams aprīkot ar papildus uzgaļiem - zemes urbi, celmu ēveli.

Parādīt vairāk
  • 20/10/2023
  • Skatījumi : 90
  • Latvija