Metālmateriālu metinātājs - mig/mag, 135/136

Sveising-Bygg AS, Norvēģu ģimenes uzņēmums metālapstrāde meklē patstāvīgā darbā metinātājus OSLO, Norvēģijā.

VAKANCE:
• METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS - MIG/MAG, 135/136
Bez kaitīgiem ieradumiem ar nopietnu attieksmi pret uzticētajiem darba pienākumiem.

Darba pienākumi:
• Metālmateriālu metinātājs, kas prot metināt ar pusautomātu (MIG/MAG) un strādāt ar leņķa slīpmašīnām (fleksi), pneimatiskajiem instrumentiem;
• Kandidātam jāprot lasīt tehniskos rasējumus, WPS, skices un patstāvīgi pēc tiem strādāt;
• Mērīt, apzīmēt, griezt tēraudu, urbt, cirpt ar rokas un elektriskām iekārtām, gatavot detaļas konstrukcijas montēšanai, montēt mezglus, ievērot darba drošības noteikumus;
• Spēja laikā un pēc norādījumiem veikt uzdoto uzdevumu.
Prasības kandidātam:
• Obligāta iepriekšējā darba pieredze vismaz 1 gadu vai atbilstoša izglītība;
• Potenciālajiem kandidātiem ir nepieciešamas angļu vai norvēģu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
• Fiziskā izturība;
• Spēja veikli un ātri strādāt;
• Precizitāte un kārtība darba izpildē;
• Pozitīva attieksme;
• Godīgums un augsta atbildības sajūta;
• Labas komunikācijas prasmes;
• Priekšroka metinātājiem ar Eiropā verificētiem sertifikātiem;
• Priekšroka kandidātiem ar Norvēģu D-numuru, ugunsdrošības un darba drošības kartēm.
Papildus prasības:
• Valsts pilsonis

Piedāvājam:
• Garantētās darba stundas - 45 nedēļā + iespējas strādāt virsstundas;
• Dokumentu noformēšanu;
• Sociālās garantijas;
• Nomaksātus nodokļus;
• Labu atalgojumu;
• Atsaucīgus kolēģus un vadītājus;
• Darba devējs palīdz organizēt dzīves vietu;
• Stabilitāti pieredzējušā uzņēmumā.

Kontaktinformācija:
• Mūsu kontaktpersonas runa LV,RU,ENG,NO valodas;
• Papildinformācija Ja Jūs esat enerģiska un komunikabla persona, ir vēlme strādāt un attīstīties, tad zvaniet vai sūtiet savus CV, sazināsimies ar kandidātiem;
• E-pasts: vn@sveisingbygg.no
• Sazinieties ar mani jau šodien, lai uzzinātu vairāk par darbu
• Tālrunis:; +47 94113825 (WhatsApp, SMS)

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 13/12/2023
  • 15/08/2023
  • Skatījumi : 662
  • Latvija