Sertificēts ceļu būvdarbu vadītājs/-a

Prasības:
Sertifikāts ceļu būvdarbu vadīšanā.
Laba izpratne par ceļu būvniecības procesiem un standartiem.
Spēja plānot, organizēt un vadīt darbu komandā.
Labas komunikācijas un sadarbības prasmes.
Tehniskā izpratne un problēmu risināšanas prasme.
Spēja strādāt saskaņā ar noteiktiem laika grafikiem un ievērot budžetu.

Pienākumi:
Vadīt ceļu būvdarbu projekta izpildi.
Nodrošināt, ka darbi tiek veikti saskaņā ar plāniem un specifikācijām.
Koordinēt darba resursus, lai nodrošinātu efektīvu darba plūsmu.
Uzturēt labas attiecības ar klientiem, uzraudzītājiem un darbiniekiem.
Nodrošināt darba drošību un ievērot drošības standartus.

Piedāvājam:
Atalgojumu sākot no 2500-3000 eiro pirms nodokļu nomaksas.
Atrodoties komandējumā tiek nodrošināta komandējuma nauda, apmaksāta dzīvošana un segti transporta izdevumi.
Iespēju sakomplektēt savus bonusus (papildu brīvdienas; veselības apdrošināšana; transports; pusdienas).
Īpašas cenas Tet veikalos un īpašas cenas mobilajiem sakariem.
Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas.
Darbu stabilā un pieredzes bagātā inženiertehnisko sistēmu projektēšanas, būvniecības un servisa uzņēmumā.
Labus darba apstākļus, dinamisku darbu profesionālā komandā.
Daudzveidīgas ārpusdarba aktivitātes.

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 12/12/2023
  • 14/08/2023
  • Skatījumi : 233
  • Krāslava, Latvija