Siltumnīca namiņš (platums 3m, augstums 2.3m, garums 4 līdz 8m)

403 €

Namiņa tipa polikarbonāta siltumnīca, platumā 3 metri, augstumā 2.3 metri, garumā no 4 līdz 8 metriem. Cinkotais tērauda karkass veidots tā, lai izturētu mūsu klimata apstākļus visos četros gada laikos. Lai arī siltumnīcas karkass spēj izturēt 130 kg sniega slodzi uz kvadrātmetru, uz ziemu gan ieteicams siltumnīcas vidū ievietot koka stuti, lai izslēgtu deformēšanās iespēju. Kā arī, pie montāžas, uzstādot uz augsnes, ieteicams enkurus iebetonēt zemē, lai nebūtu jāuztraucas, ja vējš pārsniedz garantijā noteikto ātrumu 57km/h. Durvis un lūkas vējainā laikā turam ciet!
Karkass izgatavots no 2 x 3 cm un 2 x 2 cm kvadrātcaurules, karkass izjaucams. Siltumnīcai ir 2 durvis, viena katrā galā, kā arī 2 vēdlodziņi, pa vienam katrās durvīs. Papildus vēdlodziņi ieteicami sākot ar vienu no sešu metru garuma. Siltumnīcu iespējams uzstādīt gan uz augsnes, gan uz pamatiem.

Plašāka informācijā vietne - lietasdarzam lv

  • 14/03/2024
  • 03/06/2023
  • Skatījumi : 119
  • Centrs, Rīga, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.