Palešu labotājs-šķirotājs/-a

Vācu uzņēmums aicina darbā 2 palešu labotājus/-as pilsetā 75031 Eppingen-Kleingartach pie Štutgartes.

Pienākumi:

- Palešu labošana un škirošana;
- Jāsalabo 150 paletes 9 stundās;
- Pārsvarā darbs ar Eiro paletēm, bet arī ar Diseldorfas un plastikāta paletēm;
- Darba laiks no 06:00-16:00.

Prasības kandidātiem:

- Pieredze darbā ar kokmateriāliem. Vēlāma pieredze palešu labošanā;
- Fiziski spēcīgs kandidāts, bez kaitīgiem ieradumiem;
- Kandidāts, kas darbu veic ātri un kvalitatīvi;
- Vācu vai angļu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 11,75 eiro/h (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Tiek piedāvāta palīdzība autobusa biļetes iegādei (sīkāka informācija pie menedžera);
- Dzīvesvietas izmaksas 350 eiro par 4 nedēļām. Tiek piedāvāta atsevišķa istaba;
- Tiek piedāvātas bezmaksas brokastis.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet īsu pieteikuma formu mūsu mājaslapā: www.darbsvacija.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 12/09/2023
  • Skatījumi : 407
  • Vācija