Palešu labotājs/-a

Vācu uzņēmums aicina darbā palešu labotāju pilsetā 01662 Meißen (25km līdz Drēsdenei).

Pienākumi:

- Palešu labošana un montāža;
- Izpildes norma: 17 paletes stundā.

Prasības kandidātiem:

- Pieredze darbā ar kokmateriāliem. Vēlāma pieredze palešu labošanā;
- Fiziski spēcīgs kandidāts, bez kaitīgiem ieradumiem;
- Kandidāts, kas darbu veic ātri un kvalitatīvi;
- Vācu vai angļu valodas pamatzināsanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 11,50 eiro/h (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Dzīvesvietas izmaksas 300 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet īsu pieteikuma formu mūsu mājaslapā: www.darbsvacija.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 10/08/2023
  • 30/06/2023
  • Skatījumi : 508
  • Latvija