Pilnīgi jauni rati

100 €

Pilnīgi jauni rati , nopirkām bet mums neder .2 vienā rati no KikkaBoo - Gianni ir funkcionāli, stilīgi un ērti. Rati piemēroti lietošanai no dzimšanas līdz aptuveni 4 gadu vecumam vai līdz maksimālajam svaram 22 kg.
Sēdeklis ir grozāms, un to var novietot ar seju uz vecākiem vai satiksmes virzienā. Atzveltne regulējama 3 pozīcijās no guļus līdz sēdus.
Ir nojume ar pagarinājumu un logs, pa kuru var vērot savu bērnu. Ir arī papildu aizsegs brīžiem, kad spīd stipra saule. Drošības paneli var noņemt, un jūsu bērnam ir 5 punktu drošības josta.
Aizmugurē ir kabatiņa, kurā varat glabāt jums ērtus nelielus aksesuāus.
Ratu lokanais rāmis ir ērts lietošanai, kāpjot pa kāpnēm vai uz nelīdzena reljefa. Visiem ratu riteņiem ir iebūvēti amortizatori un priekšējie riteņi griežas par 360 grādiem. Aizmugurējiem riteņiem ir viena pieskāriena bremzes. Lielajā somā var ievietot visus pirkumus, un ātrā un vienkāršā salocīšanas sistēma ļauj ratus novietot vertikāli.
Sīkāka informācija:
Viegls rāmis. Ātra un vienkārša salocīšanas sistēma Uz aizmuguri un uz priekšu vērsts sēdeklis. Sēdekļa daļa, kas pārvēršas par šūpuli. Jumts ar pagarinājumu ar rāvējslēdzēja aizdari un logu. Papildus jumta no saules pagarinājums. Noņemams tekstila buferis. Uzglabāšanas soma. 5 punktu drošības jostu sistēma ar plecu spilventiņiem un apakšējo sprādžu pārsegu. Par 360 grādiem rotējoši priekšējie riteņi ar bloķēšanas mehānismu. Aizmugurējā kabata un tīkliņa kabata uz sēdekļa daļas. Iebūvēta riteņu piekare. Aizmugurējās bremzes ar vienu klikšķi. Regulējamas atzveltnes sēdeklis 3 pozīcijās. Iekļautie piederumi: kāju pārvalks uz sēdekļa, mammas soma ar pārtīšanas paliktni.

  • 27/07/2023
  • 12/07/2023
  • Skatījumi : 116
  • Dobele, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.