Loading...
1 - 7 of 7
  Šķirošana

 • 1
  Pērk meža īpašumus Latgalē
  Latgale
  16/01/2018

  SIA ''EkoForest'', pērk nekustāmos īpašumus ar meža zemēm Latgalē. Pērkam īpašumus ar lauksaimniecības zemēm, viensētām, apgrūtinājumiem un parādiem, kā arī domājamās daļas. Iegādājoties nekustāmo īpašumu pilnu pirkuma maksu veicam pie pirkuma līguma parakstīšanas, kā arī iespējams avanss pirms pirkuma līguma noslēgšanas. Nepieciešamības gadījumā palīdzam nokārtot nepieciešamās formalitātes, piemēram īpašuma robežu saskaņošana, īpašuma dalīšana, parādsaistību un ķīlu dzēšanu. Ja ir nepieciešams ilgāks laiks, lai sakārtotu formalitātes pirkuma līguma noslēgšanai ir iespējams noslēgt rokas naudas līgumu līdz 95% apmērā no pirkuma summas. - MM.lv

 • Pērk cēramus mežus,un cirsmas.
  Latgale
  icon
  50 ha
  12/01/2018

  Pērku cērtamus meža īpašumus,visā Latgales,Zemgales,Vidzemes teritorijā. Samaksa uzreiz. Piedāvājumus var sūtīt uz e-pastu, vai pa tālr.

 • Visā Latvijā pērkam mežus
  Vidzeme
  icon
  15 ha
  10/01/2018
  Rīga

  SIA Ventspils Invest pērkam mežus un cirsmas visā Latvijā.Ātra īpašumu izskatīšana,ja Jums ir meža īpašums noteikti piedāvājiet mums,jo ļoti daudzos gadījumos mūsu cena ir visaugstākā.

 • 1
  Pērk meža īpašumus Vidzemē
  Vidzeme
  10/01/2018

  SIA ''EkoForest'', pērk nekustāmos īpašumus ar meža zemēm Vidzemē. Pērkam īpašumus ar lauksaimniecības zemēm, viensētām, apgrūtinājumiem un parādiem, kā arī domājamās daļas. Iegādājoties nekustāmo īpašumu pilnu pirkuma maksu veicam pie pirkuma līguma parakstīšanas, kā arī iespējams avanss pirms pirkuma līguma noslēgšanas. Nepieciešamības gadījumā palīdzam nokārtot nepieciešamās formalitātes, piemēram īpašuma robežu saskaņošana, īpašuma dalīšana, parādsaistību un ķīlu dzēšanu. Ja ir nepieciešams ilgāks laiks, lai sakārtotu formalitātes pirkuma līguma noslēgšanai ir iespējams noslēgt rokas naudas līgumu līdz 95% apmērā no pirkuma summas.

 • Pērku cērtamus mežus
  Latgale
  icon
  50 ha
  20/12/2017

  Pērku cērtamus meža īpašumus,visā Latgales,Zemgales,Vidzemes teritorijā. Samaksa uzreiz. Piedāvājumus var sūtīt uz e-pastu, vai pa tālr.

 • Zemes un meži
  Zemgale
  icon
  1000000000000 ha
  18/12/2017

  Pērk. Visa veida Meža platības ar zemi un cirsmas. Palīdzam sakārtot sarežģītus dokumentus. Interesē Latgales,Zemgales un Vidzemes reģioni.

 • Pārdod cirsmu
  Vidzeme
  icon
  3.5 ha
  18/12/2017

  Baltalkšņa cirsma 1.7 ha, kopšanas cirsma 2.5 ha. Vieta Koknesē.