Baltic Tractor sia

11 111 €

SIA Baltic Tractor ir pieredzējis uzņēmums lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībā, kura piedāvājumā ir dažādiem ekspluatācijas apstākļiem un slodzei paredzēti jauni un lietoti traktori no Yanmar starptautiski atpazīstama un uzticama lauksaimniecības un celtniecības tehnikas ražotāja. Baltic Tractor pieejami gan hidromehāniskās transmisijas traktori, gan ātri un viegli vadāmie traktori ar hidrostatisko transmisiju.

Lauksaimniecības, mežsaimniecības, celtniecības un dažādas industriālās jomas nav iedomājamas bez tādas pašgājēja tehnikas kā traktori, kas krietni vienkāršo cilvēka darbu, ļaujot paveikt lielāku darba apjomu īsākā termiņā. Traktori ir ērta un daudzfunkcionāla tehnika, kas, pateicoties hidrauliskajai sistēmai un spējai celt smagas kravas, sniedz iespēju papildināt šo tehniku ar dažāda veida piekabināmo jeb uzkares aprīkojumu, tādējādi padarot to par universālu palīgu visdažādāko uzdevumu īstenošanai. Traktori lieliski noder tādos darbos kā, piemēram, augsnes apstrāde frēzēšanai, aršanai, kultivēšanai un sēšanai, zāles pļaušana un smalcināšana, zālāju, dārzu un parku kopšana, kravu pārvadāšana. Tāpat traktori tiek bieži pielietoti komunālo darbu veikšanai, piemēram, sniega tīrīšanai un izvešanai, un vēl daudzās citās sfērās.

Kā autorizētais Yanmar pārstāvis Latvijā Baltic Tractor garantē izcilu tehnisko servisu un profesionālas konsultācijas saistībā ar pareizās tehnikas iegādi un ekspluatāciju. Viena no lielākajām uzņēmuma priekšrocībām ir operatīvs un kvalitatīvs tehniskais atbalsts visa tehnikas darba mūža garumā, ko augstu novērtē ikviens uzņēmuma klients.

https://www.baltictractor.lv/yanmar/yanmar-traktori

    • Turbo
  • 06/06/2020
  • Skatījumi : 13
  • Rīga, Latvija