Aicinām darbā Metinātāju - Atslēdznieku

Prasības:
- profesionālā izglītība mehānikas vai metālapstrādes nozarē;
- praktiskā darba pieredze līdzīgā amatā vismaz divi gadi;
- prasme lasīt tehniskos rasējumus, dokumentāciju;
- labas metināšanas, atslēdznieka iemaņas;
- prasme strādāt patstāvīgi un komandā;
- prasme strādāt intensīvā darba režīmā.

Pienākumi:
- iepriekšēja sagatavju apstrāde atbilstoši tehniskajiem rasējumiem, to komplektēšana, metāla konstrukcijas
- izveide, ievērojot visus tehnoloģiskos procesus un prasības;
- noteikto darba izpildes termiņu, kvalitātes prasību ievērošana;
- lietot individuālos aizsardzības līdzekļus;
- uzturēt instrumentus darba kārtībā, laicīgi veikt tiem tehnisko apkopi;
- uzturēt darba vietu kārtībā darba laikā un sakārtot to, beidzot darbu.

Mēs piedāvājam:
- pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā;
- konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1500 - 2000 eiro bruto;
- darbam nepieciešamo apmācību;
- draudzīgu un pozitīvu kolektīvu;
- sociālās garantijas;
- dienesta viesnīcu.

Darba vietas adrese: Granīta iela 33, k-5, Rīgas rajons
Lūdzam sūtīt CV uz epastu, atbilstošai kandidatūrai piezvanīsim un saskaņosim turpmāko rīcību.
Atbildes sniegsim tikai amata aprakstam un darba pieredzei atbilstošiem kandidātiem.

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 01/12/2021
  • Skatījumi : 126
  • Granīta Iela 33, K-5, Rīgas Rajons, Latvija