Restorāns "Green Pumpkin" aicina darbā viesmīļus.

Viesmīļa darba pienākumi:
- laipna un kvalitatīva klientu apkalpošana;
- kārtības un tīrības ievērošana un uzturēšana;
- pasūtījumu pieņemšana un dzērienu pagatavošana;
- ēdienkartes zināšana un viesu konsultēšana;
- pieņemt norēķinus skaidrā un bezskaidrā naudā.

Prasības kandidātiem:
- covid 19 sertifikāts;
- latviešu, anglu un krievu valodas zināšanas;
- jums jābūt komunikablam, smaidīgam, pozitīvi noskaņotam un izpalīdzīgam;
- jāspēj organizēt gan savu darbu, gan komandas kopējo un patstavīgos darba pienākumus;
- iepriekšēja pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:
- atalgojumu sākot no 4.15 e/h - 4.50 e/h (brutto)
- pilnībā aprīkotu un sagatavotu darba vietu;
- sociālās garantijas;
- darbu maiņās;
- lieliskas pilnveidošanās un karjeras izaugsmes iespējas;
- draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
- bezmaksas kafiju un pusdienas;
- uzņēmuma atbalstu;
- citi bonusi u. c.

Darba slodze: Pilna
Restorāns Green pumpkinatsāks darboties 04.10.2021

Gaidīsim Jūsu CV un nelielu aprakstu par sevi ar norādi Viesmīlis'' mūsu epastā.

www.greenpumpkin.lv / Rīga, Pētersalas iela 1b

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 17/09/2021
  • Skatījumi : 158
  • Rīga, Latvija