Te ir darbs!

Rovico Latvia Alkometri aicina savai komandai pievienoties Klientu apkalpošanas speciālistu(-i) veikalā t/c Domina Shopping.

Galvenie darba pienākumi:
- Alkometru pārdošana;
- Preču virzības pārraudzība;
- Mājaslapas pasūtījumu administrēšana un nosūtīšana;
- Pavaddokumentu sagatavošana;
- Atbildēšana uz e-pastiem un telefona zvaniem.

Prasības kandidātiem:
- Vismaz vidējā izglītība;
- Labas komunikācijas spējas;
- Augsta atbildības sajūta;
- Labas latviešu, vēlamas arī krievu valodas zināšanas;
- Datorzināšanas prasmes (Ms Office);
- Pieredze darbā ar pavaddokumentiem un/vai kasi tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:
- Atalgojums sākot no 600 eur neto (pēc nodokļu nomaksas)
- Papildus piemaksas un bonusus;
- Veselības apdrošināšanu;
- Izaugsmes iespējas;
- Apmācību iespējas;
- Iespējams darbu apvienot ar studijām (maiņu grafiks);
- Atsaucīgus kolēģus.

Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu, lūdzu sūtiet savu CV uz darbs@rovico.lv

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu.

Darba uzsākšana - pēc iespējas ātrāk!

    • Обязателен
    • Не обязателен
    • Приветствуется
    • Латышский
    • Русский
    • Английский
    • Немецкий
    • Другой
  • 23/08/2019
  • Просмотров : 73
  • Vidzemes Priekšpilsēta, Рига, Латвия