Aicinām darbā tirdzniecības konsultantus/-es vidzemes reģionā

Merkurita LV SIA

Uzņēmums un preču zīme Merkurita tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs.
Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.

Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā
TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži).

Darba pienākumi:
Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem
Līgumu sastādīšana un preces piegāde

Prasības kandidātiem:
Labas komunikācijas spējas
Vidējā vai augstākā izglītība
Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi
B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto

Mēs piedāvājam:
Kvalitatīvas profesionālās apmācības
Sakārtotu un labi organizētu darba vidi
Augstu atalgojumu
Visas sociālās garantijas un papildus bonusus

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz e-pastu info@merkurita.lv līdz šī gada 20. novembrim.

Darba laiks Pilna slodze
Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto)
Darba vieta Vidzemes pilsētās.

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 07/11/2022
  • Skatījumi : 59
  • Vidzeme, Latvija