Loading...
1 - 3 of 3
  Šķirošana

 • 3
  MB VIANO noma
  icon
  Mikroautobusi
  08/01/2018
  Rīga
  50 €

  Iznomāju Mercedes Benz Viano Extralong (garākais) mikroautobusu ar vadītāju svētku, biznesa un transfēru izbraucieniem. 8 (7+1) vietas, kondicionieris, atpakaļskata kamera, DVD, elektriskās durvis abās pusēs, ļoti liels bagāžas nodalījums. Becker navigācija. Octa un Kasko ietilpst cenā. Gan privātajiem gan juridiskajiem klientiem. Zvaniet un atradīsim Jums izdevīgāko piedāvājumu.

 • 5
  Renault Trafic 2017
  icon
  Mikroautobusi
  18/12/2017
  Rīga, Krasta Masīvs
  50 €

  Individuāli cenas piedāvājumi katram nomniekam - viss atkarīgs no nomas termiņa un nobraukto kilometru daudzuma. Iznomā ekonomisku un jaudīgu mikroautobusu Renault Trafic. Lai noskaidrotu sev piemērotāko cenas piedāvājumu raksti uz epastu informāciju par tavu galamērķi, maršutu un datumus, kuros vēlies iznomāt šo automašīnu. Drošības nauda: 300 EUR minimālais nomas periods: 3 dienas minimālā nomas maksa: 150 EUR nomas maksa nedēļā: 350 EUR nomas maksa mēnesī: 1200 EUR. norādītās cenas informatīvas, jo nomas maksa ir atkarīga no maršuta, dienu skaita un citiem kritērijiem.

 • 1
  Elegants auto noma
  icon
  Mikroautobusi
  14/12/2017
  Rīga
  50 €

  Uzņēmums izīrē jaunus Opel Vivaro mikroautobusus. 9 vietas, garā bāze Jaunas premium ziemas riepas Nokian Hakkapeliitta Garā versija ar ietilpīgu bagāžas nodalījumu Bagātīgs aprīkojums, navi, kondicionieris, kruīzakontrole utt. Bezmaksas palīdzība uz ceļā visā Eiropā KASKO, OCTA iekļauta cenā.