Loading...
1 - 3 of 3
  Šķirošana

 • 15
  Tūnings.
  Tūnings
  12/01/2018
  40 €

  Nestandarta tehnika sēdekļu remonts. Traktoru, jahtu, motociklu un citu transportlīdzekļu interjera elementu pārvilkšana. Sēdekļu paralona elementu atjaunošana, formas maiņa. Katram izstrādājumam un pakalpojumam tiek dota garantija. Sīkākai informācijai par cenām un pakalpojumiem zvaniet. D. d. 11.00-19.00, (piektd. -14.00).

 • 13
  Tūnings.
  Tūnings
  01/01/2018
  Rīga, Centrs
  80 €

  Toyota un Lexus Chiptunings automašīnām sākot no 2005. modeļa gada. Atslēdzot Egr un Dpf: -samazinās dīzeļdzinēju dūmainība, degvielas vidējais patēriņš, palielinās auto dzinēja ilgums un uzlabojas tā darbība, samazinās atgāzu rādījums. Šo visu nodrošina EGR un DPF izprogrammēšana. Kad EGR un DPF nedarbojas pareizi, pieaug degvielas pateriņš, taču paša dzinēja jauda samazinās. Palielinās tāds defekts kā dūmainība, kas var novest pie dzinēja noslāpšanas. Kā arī piedāvājam chiptuning visām automašīnu markām no 120 Euro, kas padarīs Tavu spēkratu dinamiskāku, saglabājot vai pat samazinot degvielas patēriņu. Dpf / fap/egr (cieto daļiņu filtra) izprogrammēšana un reģenerācijas apturēšana 80-120 Eur.

 • 10
  Tūnings.
  Tūnings
  01/01/2018
  Rīga, Centrs
  0.01 €

  D p f un e g r izprogrammēšana. ''chip tuning'' - dzinēja datorvadības programmas modificēšana ar datoru. Ar ''chip tuning'' - iespējams palielināt automobīļa jaudu no 10-45%. Čiptunings. Failu izstrāde individuāli katrai mašīnai. Kā arī piedāvājam. N. O. M. E. R. Ī. T jūsu automašīnas motora maksimālo jaudu. Kādēļ izvēlēties tieši mūs? Mūsu autoservisā chiptuning cenas ir vienas no vispievilcīgākajām, piemēram: dpf un egr izprogrammēšana sākot no 80 eur, dpf izgriešana un metināšana sākot no 40 eur, jaudas celšana sākot no 80 eur. Chiptuning cenas dzinēja kompjūterdiagnostika 15 eur. Kļūdu izprogrammēšana 50 eur. Cenā ietilpst autodiagnostika, pirmprogrammēšana un pēcprogrammēšana katrai automašīnai individuāli. Palielinot dzinēja jaudu, dpf/fap, egr izprogrammēšana bezmaksas. Process 1 diagnostika sākotnējā pārbaude – defektu noteikšana, kas ietekmē jaudas pieaugumu. 2 programmēšana individuālas programmas izveide ar profesionālām programmām/optimizāci ja -, egr off, dpf off u. C. 3 chiptuning tests vadības sistēmu pārbaude. Laika ziņā chiptuning aizņem apmēram 5-8 stundas.