Kondicionieris Midea MCD-36HRFN1 (lietots)

350 €

Maksātnespējīgās SIA "NS GRAUDIŅI" administratore paziņo, ka saskaņā ar Maksātnespējas likuma un Civilprocesa likuma normām tiek izsludināta kustamās mantas lietota kondicioniera Midea MCD-36HRFN1, otrā izsole ar lejupejošu soli.

Manta ir lietota, bet labā stāvoklī. Kustamajai mantai netiek nodrošināta garantija. Ar kustamās mantas sastāvu ir iespējams iepazīties klātienē Rojā, Rojas pag., Talsu novadā, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku. Pircējam jānodrošina pašizvešana.

Novērtējums un izsoles sākumcena: 350,00 EUR; izsoles solis 35,00 EUR. Izsoles cena ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Personai, kura vēlas piedalīties kustamās mantas izsolē jālūdz administratoru autorizēt to dalībai izsolē un līdz 2022.gada 1.septembra plkst. 23.59 jāiemaksā nodrošinājuma maksā un e-izsoles dalības maksa.

Papildus informācija pieejama pa e-pastu vai tālruni.

  • 22/08/2022
  • Skatījumi : 41
  • Roja, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.