Siltummaiņu pārdošanas speciālists

Arhīvs

Siltummaiņu ražošanas uzņēmums aicina pastāvīgā darbā visproduktīvāko un strādāt gribošu darbinieku.
Ja meklē stabilu darbu, vēlies apgūt jaunas prasmes, efektīvi un ar prieku strādāt, esi tas, kas mums ir vajadzīgs.

Mūsu prasības pretendentam:
- iepriekšējā pieredze klientu apkalpošanā un pārdošanā pa telefonu un klātienē,
- pārrunu veikšanas prasme un stresa noturība,
- labas LV, ENG, RU zināšanas,
- atbildība un precizitāte darba izpildē,
- spēja plānot un efektīvi organizēt savu darbu,
- datorprasmes (MS Office),
- B kategorijas autovadītāja apliecība.

Tavi ikdienas pienākumi:
- uzņēmuma produkcijas pārdošana saskaņā ar darba plānu,
- ikdienas darbs ar esošajiem klientiem, kā arī aktīva jauno klientu piesaiste,
- pasūtījumu pieņemšana un līgumu noformēšana.

Mēs piedāvājam:
- interesantu un stabilu darbu,
- ērtus un drošus darba apstākļus,
- apmācību un vadības atbalstu,
- draudzīgus un atsaucīgus kolēģus,
- sociālās garantijas,
- iespēju nopelnīt atbilstoši sasniegtajiem panākumiem.

Darba vieta: Salaspils, Miera iela 30D
Slodze: pilna
Mēnešalga: no 1170 € bruto + piemaksa kvalifikācijas paaugstināšanas gadījumā

Gaidām tavu pieteikumu uz e-pastu ar piezīmi Pārdošanas speciālists.

Informējam, ka Jūsu iesniegto personas datu apstrādi veiks SIA EKO AIR, Reģistrācijas Nr. 40103246843, Miera iela 30D, Salaspils, LV-2169. Nosūtot savu pieteikumu, Jūs sniedzas savu piekrišanu personas datu apstrādei personāla atlases nolūkam. Pretendenta dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc pieteikšanās beigu termiņa.

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 09/09/2023
  • 15/12/2020
  • Skatījumi : 166
  • Salaspils, Latvija