Сантехники

Uznēmums, sakara ar darbības paplašināšanas, meklē piemērotas kandidatūras santehnika darbam. Objekti ir gan Latvija, gan Vācijā.
Šobrīd piedāvājam vakances darbam Vācijā
Darba apraksts
- Darbs iekštelpās. Ūdensvada trubu montāža un savienošana.
- Izlietņu, maisītājkrānu uzstādīšana un pievienošana.
- Santehnikas montāža
Prasibas pretendentiem
- Atbilstošas santehnika prasmes un darba pieredze vismaz 3 gadi.
- Vēlams B kategorijas vaditāja apliecība.
- Bez kaitīgiem ieradumiem.
Mes piedāvājam
- Darba samaksu 10 12 euro stundā NETTO (pēc nodokļu nomaksas)
- Veselības apdrošināšanu Latvijā un pret nelaimes gadījumiem Vācijā.
- Apmaksātu dzives vietu.
- Visu nepieciešamo dokumentu noformešanu.
Sutet lūdzu savu CV uz e-pastu, vai zvaniet uz norādīto telefona numuru.

Компания, в связи с расширением бизнеса ищет подходящих кандидатов на сантехнические работы. Объекты расположены как в Латвии, так и в Германии.
В настоящее время мы предлагаем вакансии в Германии.
ОПИСАНИЕ РАБОТ
- Работа в помещении. Монтаж и подключение водопроводных труб.
- Монтаж и подключение раковин, смесителей, унитазов, душевых кабин.
ТРЕБОВАНИЯ К СОИСКАТЕЛЯМ
- Соответствующие сантехнические навыки и опыт работы не менее 3 лет.
- предпочтительно иметь водительские права кат. B
- Без вредных привычек.
ПРЕДЛАГАЕМ
- Заработная плата 10 - 12 евро в час NETTO (после уплаты налогов)
- Медицинское страхование в Латвии и страхование от несчастных случаев в Германии.
- Оплаченное место проживания.
- Оформление всех необходимых документов.
Пожалуйста, отправьте свое резюме по электронной почте или позвоните по указанному номеру телефона.

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 06/08/2020
  • Skatījumi : 109
  • Latvija