Darbs kravas autovadītājiem Vācijā

Vācu transporta kompānija aicina darbā kravas autovadītāju uz puspiekabes, pilsētā 63743 Aschaffenburg (40km no Frankfurtes).

Darba apraksts:

- Braukšana pa Vācijas teritoriju;
- Preču pārvadāšana uz paletēm;
- Vadītājs piedalās iekraušanas darbos, (iekraušanas darbi tie veikti ar elektrisko rohlu);
- Automašīnas: Mercedes.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja apliecība;
- Pieredze uz CE kat. ne mazāk kā 2 gadi;
- Vadītāja karte (čips) un 95.kods;
- Obligātas angļu valodas zināšanas, vācu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: ar angļu valodas zināšanām 120 eiro par braukšanas dienu (neto), ar vācu 130 eiro jeb 2860 eiro mēnesī;
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Maksa par dzīvesvietu 150 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803352 vai sūtiet CV uz e-pastu: natalja.murane@cef.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 10/08/2021
  • 22/06/2021
  • Skatījumi : 231
  • Latvija