Mašīnu operators - komandas vadītājs - šokolādes fabrika

Nodarbinātības aģentūra PrismaWorx ne tikai atrod jums darbu, tā dod jums iespēju uz
labāku rītdienu jums un jūsu ģimenei. Piedāvājam darbu stabilos apstākļos
Nīderlande vai Beļģija. Minimālās formalitātes, bez papildu procedūrām. Likmes uz
PrismaWorx aģentūra un iegūsti labāko! Zvaniet mums vai reģistrējieties tūlīt.

Darba vieta: Beļģija
KRAZ: 23700

Ko jūs saņemat:

•Stabilus darba apstākļus, pateicoties sadarbībai ar stabilu klientu;
•Attīstības ceļš, kas ļauj pilnveidot savas prasmes ar aģentūras atbalstu
•Bruto atalgojumu EUR 15,70 stundā;
•Izmitināšana;
•Precīza iepazīstināšana darba vietā;
•Visaptveroša un pilnīga transporta organizēšana uz ārzemēm, kā arī vēlāk uz vietas uz
darba vietu.

Pienākumi:

•Mašīnu darbība un apkalpošana
•Sadarbība ar citiem kolektīvu vadītājiem
•Darbs uz ražošanas līnijas - šokolādes ražošanas process;
•produktu kvalitātes kontrole;
• Uzmanība veikto uzdevumu kvalitātei un spēkā esošo noteikumu ievērošanai
darba vieta;

Prasības:

•Pieredze mašīnu ekspluatācijā un remontā
•Tehniskā izglītība vai tehniskā izpratne
•Pieredze darbinieku grupas vadīšanā
• Angļu valodas zināšanas, kas ļauj ērti sazināties
•B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par papildus priekšrocību;
•Entuziasms un vēlme strādāt;
•Vēlme strādāt maiņu darbu;
• Darbs pie pārtikas saturošas ražošanas līnijas, kas ir saistīta ar
Pareizu higiēnu darba vietā

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 08/02/2022
  • Skatījumi : 157
  • Latvija