Loading...

Jaunākie sludinājumi

 • 1
  Želatīns
  Cits
  15/01/2018
  Rīga
  Bezmaksas

  Želatins. Visu veidu. Желатин. Любые виды. + KOSHER / HALAL (MUI, MUIS, JAKIM etc). DDP Riga. (Cena pēc vienoš). www.biogel.ch

 • 3
  Чага
  Sēnes
  03/01/2018
  30 €/kg.

  Предлагаем натуральную сибирскую чагу- лучшее средство от множества болезней. Чага повышает иммунитет, снимает стресс, борется с онкологией. Чага растёт на березах и впитывает с берёз, как губка все полезное, что даёт природа. Чага собирается в девственных лесах Сибири. Врачи советуют пить чагу, как профилактика и лечение от гастрита, язв, нормализует работу кишечника, укрепляет сердце, повышает мужскую силу, борется с онкологией. Заваренная чага имеет приятный вкус и можно комбинировать с различными чаями. К применению чаги нет противопоказаний.доставка по всей Латвии.

 • Tējas sēne
  Sēnes
  18/12/2017
  Rīga
  3.00 €/gab.

  Pārdodu tējas sēni,bonusā stikla burka.

 • 4
  Mogu Mogu taizemes dzērieni
  Dzērieni
  18/12/2017
  Rīga
  0.49 €/gab.

  Taizemes sulas dzēriens (deserts) ar želejas gabaliņiem, kas izgatavots no augstvērtīgā kokosa piena. Meklējam izplatītājus un sadarbības partnerus Taizemē un Japānā ražoto bezalkoholisko dzērienu realizācijai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos. Šie augstvērtīgās kvalitātes dzērieni remdē slāpes un izsalkumu, jo sastāv no 25% dabīgas sulas un 25% košļājamiem kokosa piena želejas gabaliņiem (Nata de Coco). Ražoti pēc īpaša pasūtījuma, lai saturētu tikai dabīgās krāsvielas un aromatizētājus. Aicinām uz sadarbību: veikalus, bārus, ēdnīcas, kafejnīcas, izplatītājus, tirgotājus, kā arī citus interesentus. Ir pieejami lieli daudzumi mūsu noliktavā Rīgā, Buļļu ielā.Veicam piegādes pa visu Latviju. Pieejamās garšās - Apelsīnu, Ananāsu, Mango un Zemeņu. Katra pudelīte ir aplīmēta ar caurspīdīgu - ūdensizturīgu produkta apraksta tulkojumu un uzturvērtības informāciju. Ļoti pievilcīga cena un individuāla pieeja katram klientam. Specializējamies uz Āzijas tirgū ražotās produkcijas importu. Kvalitatīviem, Eiropā reti sastopamiem, vai vēl nebijušiem pārtikas produktiem, slēdzot oficiālā izplatītāja līgumus pa tiešo ar ražotājiem. Veicam arī preču meklēšanas pakalpojumus Āzijas tirgū, pēc Jūsu speciāla pasūtījuma. PVD atļaujas numurs: 073852 Droši zvaniet, vienosimies.