Loading...

Jaunākie sludinājumi

 • 10
  Metāls Arpe Studio, Jauns.
  Grili, mangāli
  27/12/2017
  Rīga, Centrs, Matīsa Iela, 141
  135 €

  Pārdod Metāls Ražotājs: Arpe Studio, Stāvoklis: Jauns. Metāla bļoda ir slīpēta, lai laika gaitā nodrošinātu dabīgu rūsas veidošanos. Uguns vietas kāju izgatavošana tiek veikta no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda un ir roku darbs. Šis produkts ir ļoti izturīgs un kalpos ilgus gadus. Lielisks papildu aksesuārs, kad ugunskura vietu vēlaties izmantot ne tikai dekoratīvi, bet arī praktiski, sagatavojot ēdienu. Grilla reste ir izgatavota no nerūsējošā tērauda, tādā veidā ir padomāts par to, lai ēdiens, ko cepjat, neuzņemtu papildu ķīmiskas vielas, kā arī pēc cepšanas to ir vieglāk notīrīt. Nerūsējošajai tērauda restei abās pusēs ir koka rokturi, lai to varētu ērti noņemt no ugunskura vietas un pasniegt ciemiņiem tiko svaigi izcepto gaļu/dārzeņus/zivi, utt. Augstuma regulējošie stiprinājumi ir no metāla. Metāla vāks būs noderīgs brīžos, kad neizmantojat ugunskura vietu, lai tajā neiekļūst nokrišņi un malka/pelni, kas palikuši no iepriekšējās kurināšanas reizes, var tikt izmantoti atkārtoti. Metāla vāks arī paildzinās ugunskura bļodas kalpošanas ilgumu, jo pelni saskarsmē ar ūdeni veido ķīmisku reakciju, kas aktivizē aktīvāku rūsas veidošanos. Vāka rokturis ir no nerūsējošā tērauda, bet pats vāks, līdzīgi kā ugunskura vietas bļoda ar laiku sāks rūsēt. Šī vāka variantu iesaku izvēlēties, ja vēlaties, lai tas saskanētu ar ugunskura vietas bļodas krāsu. http://www.precunams.lv/ugunskura-vietas.128.pg?o=1

 • 14
  Мангал
  Grili, mangāli
  22/12/2017
  50 €

  Мангал с поддувалом, из качественного метала, что помогает регулировать температуру приготовления мяса. В комплект входит: решётка для приготовления мяса или овощей гриль, 4 съёмные ножки и крышка, которая помогает готовить продукты со всех сторон, а не только снизу. В мангале можно использовать как уголь, так и просто жечь дрова, толщина метала, и рёбра жёсткости позволяет. После окончания готовки достаточно закрыть поддувало и крышку и угли постепенно затухнут, что позволяет экономить уголь. Цена комплекта 45-50 Евро. Размер: длинна 560 мм, ширина 300 мм, глубина 300 мм, толщина металла 3 мм. Высота на съёмных ножках 700 мм. Шампуры всего по 1 Евро. Есть возможность изготовления по вашим размерам.

 • 12
  Коптильня
  Grili, mangāli
  22/12/2017
  Daugavpils
  45 €

  Коптильня из качественного метала, даёт возможность готовить домашнее копчения, на той древесине, которую вы сами положите на дно. А главное, это ведь Продукты домашнего копчения получаются внешне аппетитными, на запах ароматными, и на вкус неповторимыми. Эта затея отлично подойдёт для заядлого рыбака и опытного охотника или просто гурмана-любителя, который не прочь удивить в очередной раз гостей. Это изделие прекрасно располагается на мангале, а также на костре на своих съёмных ножках. В коптилке на двух уровнях можно, без проблем, поместить большое количество курицы, рыбы, сала. Цена комплекта 45 Евро. Размер: длинна 460мм, ширина 300мм, глубина 350мм, толщина металла 3мм. Высота на съёмных ножках 650 мм. Есть возможность изготовления по вашим размерам.

 • 6
  Печка для казана
  Grili, mangāli
  20/12/2017
  100 €

  Печь для казана любого диаметра и любой комплектации от 100,00 евро.

 • 4
  Продаю мангал
  Grili, mangāli
  20/12/2017
  330 €

  Мангал кованый "СУНДУК" 700x350x180mm толщ.4mm. B комплект входит: кочерга, совок, гриль-решетка.

 • 1
  Jauna caurspīdga telts/dzīvojamais burbulis
  Teltis, tenti, nojumes
  18/12/2017
  Jelgava
  799 €

  Jauna caurspīdga telts/dzīvojamais burbulis romantiskām naktīm zem zvaigznēm. Materiāls: 0,8mm PVC Tarpaulin Izmērs: 5m x 3m x 3m Piederumi: Glabāšanas soma, Super kluss gaisa pūtējs, Aprūpes komplekts.