Aprūpētājs Madonas novadā uz pilnu vai nepilnu slodzi

Arhīvs

Biedrības Latvijas Samariešu apvienība, reģ. Nr. 40008001803, dienests Samariešu atbalsts mājās aicina darbā aprūpētāju Madonas novadā uz pilnu vai nepilnu slodzi

Darba pienākumi:
- Nodrošināt klientu ikdienas sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.), nepieciešamības gadījumā nokļūšanai pie aprūpējamā izmantojot dienesta aprūpes transporta līdzekli vai personisko automašīnu.

Piedāvājam:
Sociālās garantijas
Stabilu atalgojumu (500 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilna laika darbu)
Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
Apmācības darba pienākumu apguvei

Prasības:
vidējā/profesionālā vidējā izglītība, vēlama pieredze aprūpes darbā
B kategorijas autovadītāja apliecība obligāta, vēlama arī personiskā automašīna
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
Prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu
Prasme organizēt darba procesu
Labas komunikācijas spējas, iejūtība
Spēja strādāt patstāvīgi
Augsta atbildības sajūta, precizitāte

CV lūdzam sūtīt līdz 2020. gada 20. decembrim uz e-pastu: aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Madona. Kontakttālrunis uzziņām: 25691312 (Karīna Vecā)

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 09/09/2023
  • 11/12/2020
  • Skatījumi : 492
  • Madona, Latvija