Minoksidils 5% (putas) - Matu un bārdas augšanas līdzeklis.

77 €

Minoksidils 5% (putas). Matu un bārdas augšanas līdzeklis.
Piegāde visā Latvijā, Lietuva, Igaunija un uz ārzemēm pa pastu, uz pakomatiem, piegādes punktiem vai kurjeru Venipak, DPD, Omniva, Express Pasts.

Ir arī iespēja par preci samaksāt un saņemt pasta nodaļā, pakomata Omniva vai DPD.

Komplekts uz 6 menešiem (6 gab. 60 ml. flakoni) - 77 EUR
1 gab. 60 ml. flakons (uz 1 mēnesi) - 15 EUR

- Ātra piegāde 2 darba dienu laikā.
- Minoksidils vienmēr pieejams.
- 100% oriģināla produkcija no ASV
- Derīguma termiņš - 12/2024

Minoksidila 5% matu augšanas putas ir slavenā amerikāņu zīmola Kirkland jaunums.

Kirkland Minoxidil 5% putas ir lielisks losjonu un citu līdzīgu produktu aizstājējs. Putu īpatnība ir tāda, ka tās nekairina ādu. Tas ir saistīts ar faktu, ka tas nesatur propilēnglikolu. Turklāt šāda ērta forma ir piemērota ne tikai matu augšanai uz galvas, bet arī bārdas un rugāju augšanai uz sejas.
Putu izmantošana ir vienkārša procedūra, kas ilgst ne vairāk kā divas minūtes. Un pēc tam, kad putas ir pilnībā uzsūkušās, ieteicams izmantot citus līdzekļus matu kopšanai uz galvas un bārdas kopšanai. Sākotnējie ārstēšanas rezultāti ar 5% minoksidila putām būs pamanāmi pēc 2 līdz 4 mēnešu lietošanas.

Vienas Kirkland Minoxidil 5% putu bundžas tilpums ir sešdesmit mililitri. Šis daudzums ir pietiekams 30 lietošanas dienām. Un jums ir nepieciešams izmantot rīku 2 reizes dienā. Kas attiecas uz devu, tā ir vienāda ar pusi no vāciņa, kas aizver flakonu.

Ir klīniski pierādīts, ka minoksidils palīdz uzturēt un atjaunot matus androgēnas alopēcijas gadījumā. Vīriešiem androģenētiskās alopēcijas pazīmes ir matu izkrišana vainagā un kailu plankumu parādīšanās, sievietēm - matu izkrišana vidusdaļā.

Ir iespējams arī nopirkt: 10% un 15% minoksidilu, 5% putas forma minoksidilu, ka arī sieviešu 2% u 5% minoksidilu, dermarollerus (mezorollerus), vitamīnus.


Vairāk informacijas mājas lapa: www.minoxidil.lv

  • 20/12/2023
  • 11/12/2023
  • Skatījumi : 37
  • Jelgava, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.