Minoksidils 2% sievietēm - Matu augšanas līdzeklis.

63 €

Equate minoksidils 2% ir ļoti efektīva formula sieviešu matu izkrišanas apkarošanai. Regulāri lietojot, tas ļauj ne tikai veiksmīgi tikt galā ar plikpaurības izpausmēm, bet arī uzlabot galvas ādas kvalitāti, aktivizēt matu augšanu.
Tas ir paredzēts tikai ārējai lietošanai, tam nav blakusparādību (izņemot individuālu nepanesību pret atsevišķām kompozīcijas sastāvdaļām).
Equate Minoxidil 2% ir ļoti efektīvs jaunums, lai novērstu matu izkrišanu un novērstu šādas negatīvas parādības attīstību nākotnē. Kompozīcijas aktīvās sastāvdaļas aktivizē "guļošos" matu folikulus un aktivizē veselīgu matu augšanu.

Iesniegtais kurss sastāv no trim pudelēm produkta uz 2% minoksidila bāzes, kas paredzēts 90 dienu regulārai lietošanai. Zāles nespēj uzkrāties asinīs. Pārtraucot lietošanu, tas dažu dienu laikā pilnībā izdalās no organisma. Pirmās pozitīvās izmaiņas var novērot pēc 2-3 mēnešiem pēc kompozīcijas lietošanas.

Lietošanas indikācijas
Equate Minoxidil 2% ir efektīvs un drošs līdzeklis androģenētiskas (iedzimtas) alopēcijas pazīmju ārstēšanai. Mūsdienu zāles ļauj apturēt matu izkrišanu un aktivizēt to augšanu, spēj tikt galā ar tādu negatīvu parādību kā galvas ādas retināšana gar atdalīšanas līniju intensīvas matu izkrišanas dēļ.

Ja jūs saskaraties ar intensīvas matu izkrišanas problēmu galvas augšdaļā (vīriešu alopēcija), nekrītiet izmisumā pirms laika. Ja jūsu arsenālā ir tādas ļoti efektīvas zāles kā Equate Minoxidil 2% losjons, vairumā gadījumu izvairīsies no negatīvām norisēm un neestētisku kailu plankumu veidošanās.

Lietošanas iezīmes
Lietojot Minoxidil 2% Equate, ir svarīgi ievērot vairākus vienkāršus noteikumus, kas palīdzēs sasniegt pozitīvu rezultātu un novērst vairākus negatīvus punktus:

Izvairieties no zāļu saskares ar citām ķermeņa daļām.
Ir nepieciešams uzklāt kompozīciju, izmantojot šim nolūkam paredzēto aplikatoru, kas ir iekļauts komplektā.
Ir svarīgi ievērot zāļu devu - 1 milimetrs šķīduma divas reizes dienā.
Produkts jāuzklāj uz tīras un sausas ādas, lai ar vieglām kustībām iemasētu problemātiskajā zonā, līdz tas pilnībā uzsūcas.
Pēc kompozīcijas uzklāšanas rūpīgi nomazgājiet rokas ar kosmētikas ziepēm.
Nav ieteicams mazgāt matus vismaz 4 stundas.
Ja līdzeklis nokļūst acīs, uz bojātas ādas, uz gļotādām, ir svarīgi mēģināt pēc iespējas ātrāk izskalot skarto vietu ar aukstu tekošu ūdeni.
Mainot atpūtas-augšanas posmus, var novērot aktīvu matu izkrišanu, kas pacientu nedrīkst biedēt.
Samazināta efektivitāte no zāļu lietošanas ilgviļņiem un krāsošanai nav noteikta.
Minoksidilu var lietot paralēli citiem preparātiem, kas paredzēti galvas ādas un matu kopšanai.
Minoksidils 2% Equate ir mūsdienīgs sastāvs cīņai pret alopēciju, kuram praktiski nav kontrindikāciju, izņemot vecumu līdz 18 gadiem, paaugstinātas jutības noteikšanu pret kompozīcijas sastāvdaļām un lielu iekaisušas galvas ādas laukumu klātbūtni. Pirms zāļu lietošanas ir svarīgi konsultēties ar pieredzējušu trihologu.

Komplekts 3 mēnešiem (3 flakoni + pipete) - 63 EUR
1 gab. 60 ml.flakons ar pipeti (uz 1 mēnesi) - 23 EUR

- 100% oriģinālie produkti no ASV
- Derīguma termiņš - 03/2025

Parādīt vairāk
  • 31/12/2023
  • Skatījumi : 47
  • -, Jelgava, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.