Minoksidils 10% - Matu un bārdas augšanas līdzeklis.

24.00 €

Minoksidils 10%. Matu un bārdas augšanas līdzeklis.
Piegāde visā Latvijā, Lietuva, Igaunija uz uz ārzemēm pa pastu, uz pakomatiem, piegādes punktiem vai kurjeru: Venipak, DPD, Omniva, Express Pasts.

Ir arī iespēja par preci samaksāt uz vietas pakomata Omniva, DPD vai pie kurjera kad tā būs piegādāta.


1 gab. 50 ml. flakons ar dozatoru uz 1 mēnesi - 24 EUR

- Ātra piegāde 2 darba dienu laikā.
- Derīguma termiņš - 11/2025
- Ražošanas valsts: Ukraina

Oriģinālais minoksidils 10% ar azelaīnskābi no Minoxon zīmola ir efektīvs un izdevīgs līdzeklis plikpaurības ārstēšanai, kā arī efektīvs līdzeklis biezas, viendabīgas bārdas iegūšanai.
Losjona aktīvā sastāvdaļa tieši ietekmē matu folikulus, atjaunojot dabisko uzturu. Tas ne tikai palīdz atjaunot ādas apmatojuma pārklājumu, stimulējot jaunu matiņu augšanu, bet arī novērš esošo matu izkrišanu. Matu izkrišana apstājas pēc 4-6 nedēļu lietošanas. Aktīva jaunu matu augšana tiek novērota pēc 8-10 nedēļām.


Paredzēts lietošanai 1 mēnesi.
Paredzēts vīriešiem ar androgēnu alopēciju (matiņu retināšana un izkrišana, ko izraisa paaugstināta matu folikulu jutība pret vīrišķo hormonu dihidrotestosteronu).

Ir klīniski pierādīts, ka minoksidils palīdz uzturēt un atjaunot matus androgēnas alopēcijas gadījumā. Vīriešiem androģenētiskās alopēcijas pazīmes ir matu izkrišana vainagā un kailu plankumu parādīšanās, sievietēm - matu izkrišana vidusdaļā.


Lietošanas veids

Pirms lietošanas sakratiet. Uzklājiet losjonu uz tīras, sausas ādas, izmantojot 0,6-1 ml aerosola pudelīti (5-8 spiešanas atkarībā no lietošanas vietas) 1-2 centimetru attālumā no ādas. Ar vieglām kustībām iemasējiet ādā. Lietojiet 2 reizes dienā (no rīta un vakarā). Neizskalojiet.

Sastāvs:

Propilēnglikols, etilspirts, demineralizēts ūdens, minoksidils 10%, azelaīnskābe.

Ir iespējams arī nopirkt: 10% un 15% minoksidilu, 5% putas forma minoksidilu, ka arī sieviešu 2% u 5% minoksidilu, dermarollerus (mezorollerus), vitamīnus.


Vairāk informacijas mājas lapa: www.minoxidil.lv

Parādīt vairāk
  • 27/12/2023
  • Skatījumi : 58
  • -, Jelgava, Latvija
Noderīga informācija
  • Ja pircējs vai pārdevējs piedāvā maksāt vai saņemt maksājumu caur MM.LV, tad tie ir krāpnieki, kas cenšas jūs maldināt. Mūsu vietne ir sludinājumu vietne, mēs nepiedalāmies preču/pakalpojumu apmaksas darījumos.