Tirdzniecības menedžeris B2B sektorā

Darba pienākumi:
Jaunu klientu piesaiste un darbs ar esošajiem klientiem
Regulāra komunikācija ar potenciāliem un esošiem klientiem
Proaktīva ilgtermiņa attiecību veidošana ar klientiem un partneriem
Klientu bāzes uzturēšana un atjaunošana
Nepārtraukta zināšanu papildināšana par produktiem un tehnoloģijām

Prasības:
Labas latviešu un angļu valodu zināšanas
Pozitīva un enerģiska personība
Mērķtiecība un orientācija uz rezultātu sasniegšanu
Labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes
Augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi
Vēlme apgūt jaunas zināšanas tehnoloģiju jomā
Zināšanas IT jomā tiks uzskatītas par priekšrocību
Iepriekšēja pieredze pārdošanas darbā B2B sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību
Pieredze darbā ar elektronisko iepirkumu sistēmu tiks uzskatīta par priekšrocību

Prasības pieteikumam:
Pieteikuma vēstule Latviešu valodā, kurā īsi aprakstītas kandidāta spējas un iepriekšējā pieredze

Piedāvājam:
Būt par forša un izpalīdzīga kolektīva sastāvdaļu
Piedalīties nodaļas lēmumu pieņemšanā un jaunu produktu izstrādē
Neierobežotas izaugsmes iespējas
Veselības apdrošināšanu
Un bonusus atbilstoši rezultātiem

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 07/07/2022
  • Skatījumi : 68
  • Centrs, Rīga, Latvija