Loading...
1 - 6 of 6
  Šķirošana

 • 15
  Tehnoloģiskie risinājumi no SIA Neroli Met
  Metālapstrāde
  20/12/2017
  140 €

  SIA "Neroli Met" kas specializējas uz tehnoloģisku iekārtu un dažādas sarežģītības līniju ar mikrokontrolieru vadību projektēšanu un ražošanu pārtikas rūpniecībai un ne tikai. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2002. gadā esam spēruši nozīmīgu soli mūsu ražoto iekārtu un realizēto projektu klāstā un sarežģītības pakāpē. Uzņēmuma vadības, projektētāju un darbinieku pieredze sadarbībā ar pasūtītāja speciālistiem ļauj veikt nozīmīgus uzlabojumus ražošanas procesu optimizēšanā un rentabilitātes paaugstināšanā. SIA "Neroli Met" galvenais mērķis ir sniegt savus pakalpojumus atbilstoši visaugstākajiem standartiem un nodrošināt katrā atsevišķā projektā maksimāli iespējamos rezultātus procesu optimizēšanā un rentabilitātes celšanā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes montāžas, ražošanas līniju komplektēšanas un projektēšanas pakalpojumus. Līniju automatizācijas ar mikrokontrolieru vadību projektēšanu, izgatavošanu, montāžu, uzstādīšanu un palaišanu. Mēs spēsim tikt galā ar jebkura izmēra darbu un vienmēr piedāvāsim Jums tikai pašus labākos rezultātus. "Neroli Met" piedāvā plašu pakalpojuma spektru: projektu sagatavošana, izstrāde un vadīšana; tehnoloģisko iekārtu izvēle, to ražošana un piegāde; iekārtu un sistēmu montāža un apsaiste; jebkuras sarežģītības pakāpes automatizācija; palaišanas un regulēšanas darbi; personāla apmācība; garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

 • 6
  Производство металоизделий
  Metālapstrāde
  19/12/2017
  Rīga, Vecmīlgrāvis
  10.00 €

  Изготовим малогабаритное нестандартное оборудование и приспособления. Большой практический опыт работы в сфере изготовления металлоконструкций разного назначения, в том числе для пищевого производства. Все виды сварки (TIG, MIG, MAG, MMA). Можем изготовить как единичные изделия, так и небольшие серии. Работаем по чертежам и эскизам заказчика. E-mail рабочий.

 • 2
  Metināšanas darba galds
  Metālapstrāde
  18/12/2017
  Rīga, Āgenskalns
  400 €

  Weldingmaster metināšanas darba galds, virsmas izmērs 600mm x 1000mm, urbumu sistēma 16mm. Maksimālā soldze uz virsmu 500kg. Pieejami daudz dažādi aksesuāri un piespiedēji.

 • 14
  Iekārtu ražošana
  Metālapstrāde
  18/12/2017
  Bauska
  1 000 €

  Ražojam maisītājus, vārāmos katlus, reaktorus, homogenizātorus un uzglabāšanas tvertnes ar un bez apsildes/ dzesēšanas "krekliņiem", no nerūsējošā tērauda. Liela pieredze.

 • 3
  CNC Обрабатывающий центр.
  Metālapstrāde
  12/12/2017
  2 300 €

  Продаётся CNC Малогабаритный обрабатывающий центр токарно фрезерный. Есть полная документация, схемы и чертежи. В отличном состоянии, практически новый. Ход токарной обработки X90 Z300, нарезание резьбы, шпиндель 2500 об/мин. Автоматическая смена инструмента , 6 инстументов. Фрезерная головка имеет поворотный механизм. Поворот+- 90 град. Ход фрезерной головки ручной 350мм подстройка лимбом 40мм. Рассмотрю ваши предложения.

 • 5
  Metālapstrāde
  Metālapstrāde
  07/12/2017
  Rīga
  5.00 €

  Piedāvājam plašu metālapstrādes pakalpojumu klāstu, kas ietver cnc lāzergriešanu, koordinātu izciršanu/perforēšanu, locīšanu, metināšanu, abrazīvo strūklošanu un pulverkrāsošanu. Uzņēmuma iespējas nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no idejas, līdz gatavam galaproduktam. Neskatoties uz to vai tas ir viens vai vairāki pakalpojumi, viena detaļa vai vesela sērija, neliels korpusa izstrādājums vai detalizēta konstrukcija – mēs to realizēsim, piedāvājot konkurētspējīgu cenu, pretimnākošu attieksmi un augstu kvalitāti.