Loading...
1 - 5 of 5
  Šķirošana

 • Bīstamo koku, un zaru izciršana, vai izāģēšana
  Krūmu un koku izciršana
  12/01/2018
  Rīga
  1.00 €/м².

  Sveiki, Labvakar, veicam visādus zāģēšana bīstamus kokus, zarus, krūmu kokus, kurus Apdraud jūsu, un citu dzīvības. Strādājam bez apstājas, lai apkārt būtu droši staigāt, un skatīties uz skaisto dabu. Strādājam uzmanīgi un saudzīgi. Pirms mēs sākam darbu, mēs apdomajam daudz idejas, lai netraucētu nekam apkārt, un Jums. Strādājam ātri, un saudzīgi. Strādājam ārpus Rīgas +/- (150km) ja tiešām, tiešām ir steidzami, varam tālāk aizbraukt. Pašiem ir transports ar ko aizbraukt pie jums. Ir viss aprīkojums. Zvaniet, vai rakstiet SMS formātā, ja jums ir vajadzība palīdzība. Izpalīdzēsim cik vien ātri spēsim. Nerakstu neko šeit pa naudām, jo cik skatījos pārējos sludinājumus, nav neadvokātu cenu robežas. Mēs esam cilvēki, un varam sarunāt visu ļoti labi, un skaidri. Gaidīsim jūsu zvanu, vai sms.

 • Bezmaksas
  Krūmu un koku izciršana
  21/12/2017
  Preiļi
  120 €/d.

  Pērku zarus kaudzes bezmaksas ātiram lauksaimniecības zemes grāvjus mājas vietas utt paturot sev izgriezto materiālu strādājam pa Latgali zvaniet rakstiet

 • 8
  Bezmaksas apauguma novākšana
  Krūmu un koku izciršana
  19/12/2017
  Bezmaksas

  Sia Kokaugi bez maksas attīra lauksaimniecības zemes no kokiem un krūmiem. Ātra darbu izpilde. Strādājam Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē. Daudzgadīga pieredze nozarē.

 • 3
  Pērkam krūmus
  Krūmu un koku izciršana
  19/12/2017
  0.50 €/м².

  Ar piemaksu īpašniekam veicam aizaugušu platību atbrīvošanu no koku un krūmu apaugumiem. Veicam samaksu par iegūtajiem kokmateriāliem un šķeldu. Ātra darbu uzsākšana. Strādājam pa visu Latviju.

 • 8
  Krūmāju novākšana lauksaimniecības zemēs
  Krūmu un koku izciršana
  18/12/2017
  Bezmaksas

  Sia Kokaugi bez maksas veic lauksaimniecības zemju un meliorācijas grāvju attīrīšanu no kokaugiem. Nozāģējam un aizvedam visus traucējošos krūmus un kokus. Ātra darbu izpilde. Strādājam Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē. Daudzgadīga pieredze nozarē.