Darbs grīdas virsmu ieklāšanas speciālistam/-ei Vācijā

Vācu uzņēmums aicina darbā grīdas virsmu ieklāšanas speciālistus/-es darbam pilsētā 92439 Altenschwand (Bavārija vecā zeme).

Pienākumi:

- Grīdas segumu ieklāšana: PVC, vinils, grīdas kaučuks u.c.;
- Apstrādāt šuves, likt grīdas apmales/grīdlīstes, šuvju kausēšana u.c. darbi;
- Darba vietas sagatavošana, prasme pareizi aprēķināt materiāla daudzumu;
- Darba laiks: vidēji 40-50 stundas nedēļā.

Prasības kandidātiem:

- Nepieciešama pieredze grīdas virsmu ieklāšanā ar linoleju, PVC, vinilu, grīdas kaučuku;
- Vēlama B kat. vadītāja apliecība un personīgais auto;
- Atbildīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Strādīgi kandidāti, kas darbu veic ātri un kvalitatīvi;
- Angļu valodas zināšanas, vēlamas vācu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 15 eiro stundā (neto);
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Piemeklēta dzīvesvieta. Maksa par dzīvesvietu 200 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803352 vai sūtiet CV uz e-pastu: natalja.murane@cef.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 03/06/2021
  • 25/03/2021
  • Skatījumi : 186
  • Latvija