Darbs kravas autovadītājiem Vācijā.

Vācu transporta kompānija aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 34123 Kassel.

Darba apraksts:

- Maršruti pa Vācijas teritoriju;
- Mašīnas: puspiekabes ar tentu un refrežiratori (Scania, MAN, Volvo);
- Dienas un nakts tūres;
- Iespējami izkraušanas/iekraušanas darbi, aptuveni 20% no tūrēm (iekraušanas darbi tie veikti ar elektrisko rohlu vai autoiekravēju);
- Dažādas kravas: pārtika, medicīnas preces, preces uz paletēm, bīstamās kravas.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja/-as apliecība;
- Vismaz 1 gada darba pieredze kā CE kat. vadītājam;
- Vēlama ADR apliecība;
- Labas angļu vai vācu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 125 eiro par braukšanas dienu, ar ADR apliecību 130 eiro par braukšanas dienu, jeb 2750-2860 eiro mēnesī (neto);
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Darba uzsākšana: decembrī vai ar 04.01.2021

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803352 vai sūtiet CV uz e-pastu: natalja.murane@cef.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 11/12/2020
  • Skatījumi : 236
  • Kassel, Vācija