• Танцовщицы - MM.LV
    Танцовщицы
    Dancer Salaryfrom 700€ Working hours20:00-6:00
    08/05/2019 Jurmala, Dzintari

    Приглашаем на работу девушек для го-го и шоу. Без интима

  • 4
    В Эстонию требуются танцовщицы - MM.LV
    В Эстонию требуются танцовщицы
    Dancer EducationNever mind Salaryfrom 1000€ Working hours21:00-6:00
    05/11/2018

    В Эстонию требуются танцовщицы, а так же девушки на концумацию! Проживание, возможность официального трудоустройства 18+

  • 1
    Танцовщицы - MM.LV
    Танцовщицы
    Dancer EducationNever mind SalaryNot specified Working hours21:00-4:00
    26/03/2018

    В Эстонию требуются танцовщицы Проживание Возможность обучения на месте Зарплата стабильно! Интим не предлагать!

  • 2
    Meklējam klientu apkalpošanas speciālisti/-u Rīgā! - MM.LV
    Meklējam klientu apkalpošanas speciālisti/-u Rīgā!
    Entertainment, gambling EducationSecondary SalaryNot specified Working hours8:00-8:00
    19/12/2017

    Darba pienākumi: Ievērot klientu apkalpošanas standartu; Nodrošināt spēļu zāļu iekārtu nepārtrauktu darbību un informācijas apmaiņu; Nodrošināt normatīvo aktu prasību ievērošanu un kārtības uzturēšanu spēļu zālēs; Sagatavot spēļu zāļu darbībai nepieciešamo preču pasūtījumu, dokumentāciju. Prasības: ...