Elektrotīklu projektēšana

SIA IxCom (ofiss pie Brasas stacijas Rīgā) aicina pievienoties komandai elektroapgādes tīklu projektētāju (pārsvarā ārējie tīkli).
Darba pienākumi:
EL tehnisko shēmu un rasējumu izstrāde atbilstoši Latvijas līkumiem un MK noteikumiem, būvprojektu saskaņošana, izbraukumi uz objektiem.
Prasības:
Izglītība un pieredze elektrotehnikas jomā. Prasme lasīt tehnisko dokumentāciju (rasējumus, shēmas, tehniskos projektus). Uzņēmība, precizitāte un augsta atbildības sajūta. Labas prasmes darbā ar datoru. Pieredze darbā ar AutoCad, Revit programmām. Par ĪPAŠU priekšrocību uzskatīsim, ja ir pieredze un zināšanas arī par citu jomu inženiertīklu projektēšanu, projektēšanas sertifikāts, autovadītājā apliecība.
Mēs piedāvājam:
Konkurētspējīgu atalgojumu 1500 2600 EUR (bruto), izvērtējot pieredzi un prasmes. Darbu mūsdienīgā, neliela, bet draudzīga komandā. Sociālās garantijas. Iespēju kombinēt darbu gan klātienē, gan attālināti, kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, apmācības. Veselības apdrošināšanu. Atbalstu no kolēģiem nepieciešamo prasmju ieguvei.
Ja esi tikko beidzis studijas vai vēl mācies droši piesakies, mēs atbalstīsim tevi.
CV sūtīt uz e-pastu: igors@ixcom.lv

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 13/09/2022
  • 09/08/2022
  • Skatījumi : 159
  • Čiekurkalns, Rīga, Latvija