• kamīns
   • gaisa kondicionieris
   • sabiedriskais transports
   • lielveikals
   • skola
   • bērnudārzs
   • rotaļu laukums
   • jūra
   • upe
   • ezers
   • dīķis
   • parks
   • mežs

  Dzīvoklis Liepājā, 54 м², 2 ist., 5 stāvs.

  45 000 €

  Meklējam iespēju mainīt mūsu dzīvokli pret māju.
  Mūsu dzīvoklis atrodas ērtā vietā ar visām ērtībām, bet mēs sapņojam par dzīvi mājā ar pagalmu vai dārzu. Mēs esam gatavi piedāvāt piemaksu par atbilstošu māju. Mājai ir jābūt visiem dokumentiem sakārtotiem, zemesgrāmatai atbilstošai un lai nav ieķīlāts īpašums, bez apgrūtinājumiem.
  Ja jums šķiet, ka varētu būt izdevīga apmaiņa, lūdzu, sazinieties ar mums, lai sarunātu sīkāk un apspriestu visas detaļas. Esam pārliecināti, ka varētu būt izdevīga darījuma iespēja abām pusēm.

  Mums svarīgi, lai māja būtu dzīvojama.

  Dzīvoklis mums ir mīļš, tādēļ uzturam to labā kārtībā, nav pelējuma, nav mitruma, viss ir forši, kā arī paši vēl šeit dzīvojam.

  Iedomājies dzīvokli, kurā atrodamas ne tikai ērtības, bet arī mājīgums un dzīves prieks. Šis divu istabu dzīvoklis 54 kvadrātmetru liels, sasniegs Jūsu dzīvokļu kategorija un prasības.

  Jau no pirmā acu uzmetiena Jums iepatiksies tas, ka dzīvoklis ir nesen piedzīvojis kapitālu remontu. Gaiši un svaigi toni, lamināta grīda, vannas istaba un tualete atsevišķi. Dzīvoklis priecēs ar diviem balkoniem, no kuriem viens piedāvā skatu uz rietumu pusi pagalmu, kur pretī ir kupls bērzs ( privātuma sajūta, ziemā skaisti nosnidzis ) savukārt otrs iepriecina ar ainavu uz austrumu pusi un saullēktu. PVC logi aiztura nevēlamus skaņas avotus, ļaujot iegrimt miera pilnā atmosfērā.
  Viena no dzīvokļa priekšrocībām ir divi balkoni, kas dod iespēju baudīt svaigo gaisu neizejot no mājām. Viesistabas un virtuves logi vērsti uz ezeru - Austrumiem. Varbūt tieši šeit Jūs baudīsiet savu rīta kafiju, vērojot saullēktu pār ezeru.

  Dzīvoklī izvietotas divas atsevišķas istabas, nodrošinot privātumu un komfortu. Vannas istabā un tualetē ir izvēlētas augstas kvalitātes flīzes, kas ne tikai izskatās eleganti, bet arī nodrošina vieglu uzturēšanu.

  Nosiltināts un ar lieliem radiatoriem aprīkots, tas nodrošina ērtu temperatūru, sasniedzot patīkamus 22 grādus ar atvērtiem logiem un 25 ar aizvērtiem un tas ir izteikti jūtams, saglabājot patīkamu temperatūru pat vissaukstākajos vējos un sala laika apstākļos. Nav jāuztraucas par pelējumu vai mitrumu, jo dzīvoklis ir rūpīgi uzturēts un aprīkots ar ventilatoru virtuvē, vannas istabā un tualetē.

  Atrašanās vieta izceļas ar savu infrastruktūru un ērtībām. Tikai rokas stiepiena attālumā no tava mājokļa atradīsies elektrouzlādes stacija, kur tu vari vienkārši un ērti uzlādēt savu automašīnu. Pat tad, ja sēdēsi viesistabā, varēsi vērot, kā tavs auto lādējas. Viens pāris simts metrus no mājām ir divas degvielas uzpildes stacijas, ja ir tukša bāka, ar kājam līdz degvielas uzpiles stacijai ir mazāk kā 500m.

  Turklāt nekad nebūsi tālu no ikdienas nepieciešamībām, jo tuvumā ir viss nepieciešamais. Blakus dzīvoklim atrodas Maxima, aptiekas, Rimi, Lidl, Forevers un citas ekstras, kā dzīvnieku frizieris, autoskola, uc. Tepat atradīsi bērnu laukumus ( 2 ) kā arī Porzniģa basketbola laukumu, trenežierus un labu pastaigu maršrutu kopā ar četrkājaino draugu.
  Skola un bērnu dārzs ir rokas stiepiena attālumā, kas ir ideāli ģimenēm ar bērniem. Pašā dzīvoklī ir uzstādīts domofons, vari ļaut ciemiņiem ienākt, vienkārši piespiežot domofona pogu. Šis pieejas veids rada ērtības tev un taviem ciemiņiem. Atrašanās vieta ļaus tev maksimāli izmantot pilsētas piedāvātās iespējas, nezaudējot laiku.

  Īsumā :
  2 izolētas istabas 54m2
  2 balkoni ( viens stiklots - koks, otrs nestiklots )
  Vannas istaba ar vannu, veļasmašīnu Candy, un izlietnē maisītājs ar sensoru.
  Tualete atsevišķi.
  Māju apsaimnieko LNA
  Dzīvoklsi ir nosiltināts , temperatūra 22-25
  Blakus visas nepieciešamības, no aptiekas līdz dzīvnieku frizierim.
  PVC logi
  Metāla durvis
  Durvju kods un čips , uzstādīts domofons.
  5. sāvs- Skaņas izolācija 10 no 10,
  Nebaidies no 5. stāva, ikdienā kā jau zinām jānoiet 10 000 soļi, veselīgs cardio nākot un ejot no mājām. Padoms, vecākiem - mums ir ratiņu telpa, ja nepieciešams atstāt bērnu ratus, riteni.
  Vidēji dzīvokļiem cena par m2 ir 800 euro.
  Kā arī jauni stāvvadi.

  Un kā ar kaimiņiem? Klusums un draudzīgums plaukst kā sals pavasarī. Tev blakus dzīvos cilvēki, kas ciena klusumu un mieru. Kāpņu telpas uztur kārtībā. Skaņas izolācija 10 no 10. Kaimiņi blakus ir klusi forši, bieži cienā ar končām dēlu, apakšējie kaimiņi ir klusi kā peles, tāpat līdz pat pirmajam stāvam visapkārt ir kolosāli kaimiņi.

  Parādīt vairāk
  • 02/12/2023
  • Skatījumi : 456
  • Ugāles Iela 6, Liepāja, Latvija