Vācu uzņēmums aicina darbā C kat. autovadītājus/-as.

Vācu uzņēmums aicina darbā C kat. autovadītājus/-as pilsētā Furth.

Darba apraksts:

- Tuvie reisi ar atgriešanos bāzē katru dienu;
- Automašīnas Mercedes Atego 12t;
- Vadītājam jāveic preču iekraušana un izkraušana (vidēji 3 līdz 6 klienti dienā).

Prasības kandidātiem:

- C kat. autovadītāja/-as apliecība un 95.kods;
- Var pieteikties kandidāti bez pieredzes braukšanā uz C kat.(tiek piedāvāta apmācība);
- Krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksu 11 eiro stundā (neto), jeb vidēji 2400 - 2600 eiro mēnesī (neto);
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvošana dzīvoklī. Izmaksas 250 līdz 270 eiro mēnesī.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803356 vai Jūs varat pieteikties mūsu mājas lapā: www.darbsvacija.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 10/08/2021
  • 03/06/2021
  • Skatījumi : 1086
  • Latvija