Meklējam uzkopšanas speciālistu/-i Vācijā

Arhīvs

Vācu uzņēmums aicina darbā uzkopšanas speciālistu/-i darbam pilsētā Frankenberg/Sachsen 15 km no Hemnices (Chemnitz).

Pienākumi:

- Izbraukuma objektu uzkopšanas darbi;
- Sabiedrisko telpu uzkopšana: biroji, halles, gaiteņi, sanitārās telpas, sporta halles u.c;
- Darba laiks darba dienās no 05:00-07:00 un 14:00-19:00.

Prasības kandidātiem:

- Vēlama pieredze uzkopšanā;
- Nepieciešama B kat. vadītāja apliecība;
- Atbildīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Strādīgi kandidāti, kas darbu veic ātri un kvalitatīvi;
- Angļu vai vācu valodas pamatzināšanas, lai saprastu darba uzdevumus.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 11 eiro stundā (neto), kandidātiem ar B kat. tiesībam - 11,50 eiro stundā;
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Piemeklēta dzīvesvieta. Maksa par dzīvesvietu 300 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803356 vai Jūs varat pieteikties mūsu mājas lapā: www.darbsvacija.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 08/10/2023
  • 03/06/2021
  • Skatījumi : 702
  • Latvija