Meklējam kravas auto vadītājus/-as

Arhīvs

Vācu transporta kompānija aicina darbā kravas auto vadītāju/-u pilsētā 28195 Bremen.

Darba apraksts:

- Braukšana ar puspiekabi vai piekabi-konteinervedēju (Wechselbrucke);
- Braukšana pa Vācijas teritoriju;
- Darbs pārsvarā naktsmaiņās.
- Darba dienās dzīvošana kabīnē, nedēļas nogalēs dzīvesvietā.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja/-as apliecība;
- Vismaz 2 gadu darba pieredze kā CE kat. vadītājam;
- Vēlama ADR apliecība;
- Nepieciešams personīgais auto;
- Vācu vai angļu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 130 eiro par braukšanas dienu, jeb 2860 eiro mēnesī (neto).
- Bezmaksas dzīvesvietu.
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803356 vai Jūs varat pieteikties mūsu mājas lapā: www.darbsvacija.lv

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 08/10/2023
  • 03/06/2021
  • Skatījumi : 561
  • Latvija