Loading...
1 - 6 of 6
  Šķirošana

 • 1
  Grāmatvēdības palīdzība
  icon
  Grāmatvedības pakalpojumi
  05/01/2018
  Rīga, Ķengarags
  50 €

  Бухгалтерское обслуживание всех видов предприятий – SIA, IK, Dzik, Biedrība. Оперативное и качественное решение поставленных задач. Приведение бухгалтерии в порядок. Полное ведение налоговой и бухгалтерской отчетности. Подготовка, сдача отчетности и представление в VID, Статистическом управлении. Подготовка и сдача годовой декларации о доходах физических лиц и организаций. Подготовка годовых и оперативных балансов. Обработка документации производится на лицензионной программе 1С. 8. Индивидуальный подход. Консультации и помощь в разных ситуациях. Многолетний опыт в различных сферах.

 • 1
  Grāmatvedības pakalpojumi
  icon
  Grāmatvedības pakalpojumi
  04/01/2018
  Rīga, Puškina 2
  80 €

  Grāmatvedības pakalpojumi SIA, pašnodarbinātām personām, ārstiem un t. t. Sakārtosim grāmatvedības dokumentus un noformēsim un nodosim pārskatus. Gada pārskati, operatīva bilance. Atjauninājām grāmatvedību. Cenas no 80Eur. www.ilear.lv

 • 1
  Konsultācijas
  icon
  Grāmatvedības pakalpojumi
  04/01/2018
  Rīga, Puškina Iela, 2
  25 €

  Konsultācijas jebkuros grāmatvedības jautājumos. Cena - 25Eur/ak. st. www.ilear.lv

 • 1
  Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem, biedrībām
  icon
  Grāmatvedības pakalpojumi
  02/01/2018
  Rīga, Aleksandra Čaka Iela, 118A
  100 €

  Sniedzam augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus, gan privātā sektora uzņēmumiem, individuālā darba veicējiem un patentmaksas maksātājiem, gan nevalstiskā sektora organizācijām. Uzņēmumu pilna grāmatvedības apkalpošana nozīmē to, ka Jums nav jādomā par sava uzņēmuma vai organizācijas grāmatvedību un tās sakārtošanu. Par pakalpojumu cenām vienosimies pēc tikšanās un esošās situācijas precizēšanas, jo cenas ir atkarīgas no dokumentācijas apstrādes apjoma, kā arī no konkrētā uzņēmuma vai organizācijas specifiskajām prasībām.

 • 1
  Grāmatvedība
  icon
  Grāmatvedības pakalpojumi
  18/12/2017
  50 €

  Bilancspējīga grāmatvede (25 gadu pieredze) sniedz grāmatvedības pakalpojumus juridiskām un fiziskām personām. Apstrādāju visa veida dokumentus SIA, biedrībām, mikrouzņēmumiem, IK, pašnodarbinātām personām atbilstoši LR likumdošanai. Sagatavoju visa veida atskaites, operatīvās bilances, statistikas un gada pārskatus. Ir sava licenzēta grāmatvedības programma un profesionālā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Atrašanās vieta - Rīga. Nepieciešamības gadījumā izbraucu pie klienta. Samaksa pēc vienošanās (atkarīga no dokumentu apjoma). Konfidencialitāte garantēta.

 • Grāmatvedības pakalpojumi
  icon
  Grāmatvedības pakalpojumi
  17/12/2017
  Rīga
  30 €

  Sniedzu pilna cikla grāmatvedības un lietvedības pakalpojumus (Pašnodarbinātām personām, Ik, SIA, Zs) Pieredze dažādās darbības nozarēs (pakalpojumu sniegšana, celtniecība, sabiedriskā ēdināšana, transporta nozare, internet veikalu apkalpošana, ražošana u. c. n. ) Mūsu pakalpojumā ietilpst dokumentu pirmapstrāde, atskaišu sagatavošana un iesniegšana VID un CSP, kā arī tiek sagatavots gada pārskati. Pēc nepieciešamības veicam iepriekšējo periodu grāmatvedības un lietvedības dokumentu pārbaude un sakārtošana. Tiek piedāvāti dokumentu sagatavošana UR (jaunu uzņēmumu dibināšana, valdes locekļu maiņa, uzņēmumu likvidēšana u. c. ) Ja nepieciešams varu izbraukt uz Jūsu uzņēmumu pēc dokumentiem. Liela pieredze uzņēmumu VID tematisko un auditu pārbaudēs. Individuāla pieeja katram klientam. Strādājam arī brīvdienās pēc nepieciešamības.