Loading...
1 - 4 of 4
 • Б/с бухгалтер
  Grāmatvedība, finanses Augstākā 1:00-24:00
  08/02/2018

  B / s grāmatvede paņems jūsu firmu uz pilnu grāmatvedības apkalpošanu. Ir darba pieredze mazumtirdzniecībā, ar transporta pārvadājumiem un pakalpojumiem. Sagatavošu nepieciešamās atskaites, nodokļu inspekcijai, statistikai, ka arī vadībai. Lielā pieredze darbā ar grāmatvedības programmām: 1С7, 1С8, ļoti labas datorzināšanas (Word, Excel).

 • Meklēju darbu grāmatvedībā
  Grāmatvedība, finanses Vidējā speciālā 8:00-17:00
  10/01/2018

  Meklēju darbu ilgstošam laika periodam. Vēlamā atrašanās darba vieta Limbažu vai Valmieras rajons. Iegūta izglītība Grāmatvedība. Darba pieredze grāmatvedībā, skolas prakse, kurā pildīju grāmatveža palīga pienākumus. Varu veikt grāmatveža palīga pienākumus, tas ir ikdienas grāmatvedības uzskaites veikšanā, atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu VID, un citus pienākumus. Esmu strādājusi ar tādām grāmatvedības programmām kā Zalkts un Tildes jumis. Intereses gadījumā nosūtīšu Cv.

 • Meklēju
  Grāmatvedība, finanses Augstākā
  18/12/2017 Aizkraukle

  Meklēju darbu, ko varētu veikt attālināti. Iegūta izglītība Grāmatvedība un finanses. Darba pieredze tirdzniecībā, grāmatvedībā(kokmateriālu grāmatvedība)-esmu veikusi pilna cikla grāmatvedību nelielam kokmateriālu ražošanas uzņēmumam), pašlaik strādāju par iepirkuma speciālistu. Varu veidot dažāda veida reģistrus, uzskaites sistēmas-materiālu, noliktavas uzskaiti. Varu veikt grāmatveža palīga, uzskaitveža darbu. Var piedāvāt arī gabaldarbu. Intereses gadījumā nosūtīšu Cv. Veiksmīgu darba nedēļu!

 • Grāmatvedības pakalpojumi
  Grāmatvedība, finanses Augstākā 9:00-17:00
  17/12/2017 Rīga

  Sniedzu pilna cikla grāmatvedības un lietvedības pakalpojumus (Pašnodarbinātām personām, Ik, SIA, Zs) Pieredze dažādās darbības nozarēs (pakalpojumu sniegšana, celtniecība, sabiedriskā ēdināšana, transporta nozare, internet veikalu apkalpošana, ražošana u. c. n. ) Mūsu pakalpojumā ietilpst dokumentu pirmapstrāde, atskaišu sagatavošana un iesniegšana VID un CSP, kā arī tiek sagatavots gada pārskati. Pēc nepieciešamības veicam iepriekšējo periodu grāmatvedības un lietvedības dokumentu pārbaude un sakārtošana. Tiek piedāvāti dokumentu sagatavošana UR (jaunu uzņēmumu dibināšana, valdes locekļu maiņa, uzņēmumu likvidēšana u. c. ) Ja nepieciešams varu izbraukt uz Jūsu uzņēmumu pēc dokumentiem. Liela pieredze uzņēmumu VID tematisko un auditu pārbaudēs. Individuāla pieeja katram klientam. Strādājam arī brīvdienās pēc nepieciešamības.