Loading...
1 - 3 of 3
 • 6
  Juridiskā palīdzība: parādi, kredīti, azņēmums, līzings, tiesa...
  Parādu piedziņa
  06/02/2018 Rīga, Centrs, Marijas Iela, 1
  20.00 €

  -Parādu piedziņa tiesas ceļā, parādu piedziņas procesi un zaudējumu atlīdzības. -Tiesiskā parādnieku azstāvība. Tiesvedība un klienta interešu parstāvēšana: -Tiesu iestādēs; -Prasības pieteikumu, paskaidrojumu, apelācijas un kasācijas sudzību sagatavošana; -Sarunas ar fiziskām personām un juridisko personu parstāvjiem; -Pašvaldību un valsts institūcijas. Rīga, Marijas iela 1, 3. stāvs (pretī dzelzceļa stacijas pulkstenim, vienā ēkā ar «Latvijas Balzams» veikalu).

 • 1
  Parāda piedziņa
  Parādu piedziņa
  20/12/2017 Rīga, Ķengarags, 26

  Parādu pirmstiesas piedziņas dokumentu (brīdinājumu, pretenziju, līgumu, vienošanos) sagatavošana; dokumentu (prasības pieteikumu, atsauksmju, apelācijas un kasācijas sūdzību) sagatavošana parādu piedziņai tiesas ceļā; zaudējumu apmēra aprēķinu analīze un sastādīšana; dokumentu sagatavošana lēmumu apstrīdēšanai un tiesvedības procesam; pārstāvība LR tiesā un šķīrējtiesā.

 • 1
  paradupiedzina.lv
  Parādu piedziņa
  19/12/2017 Rīga, Krasta 86-20, Rīga, Krasta 86-20, Rīga
  5.00 €

  Reāli. Vienkārši. Operatīvi. Nevelciet garumā- sūtiet savus parādniekus mums, uzsāksim 1 darba dienas laikā. Mūsu filiāles arī Lietuvā, Igaunijā un Somijā. Tikai % un tikai no faktiski atgūtās summas (sākot no 3.5% no parāda). Bez komisijas un priekšapmaksas. Bezmaksas prognoze un info par Jūsu parādnieku. Zvaniet 22 500 100