Loading...
1 - 5 of 5
 • 1
  Tekstu, datu ievade, datu migrācija
  Attālinātie pakalpojumi
  16/02/2018
  1.00 €

  Piedāvāju savus pakalpojums tekstu vai datu ievade Jums nepieciešamā formātā un veidā. Tāpat varu veikt arī datu migrācijas no dažādām datu bāzēm vai vienkārši datu apstrāde un ievade. Cenas atkarībā no datu daudzuma un sarežģītības.

 • 1
  I will sell your goods on eBay
  Attālinātie pakalpojumi
  10/02/2018 Rīga, Centrs, Aleksandra Čaka Iela, 1
  1.00 €

  I will sell your goods on eBay

 • 1
  IT-ārpakalpojumi. Datortehnikas konfigurēšana, remonts un apkalpošana.
  Attālinātie pakalpojumi
  06/02/2018 Rīga, Ruses Iela, 6
  20.00 €

  IT-ārpakalpojumi. Datortehnikas konfigurēšana, remonts un apkalpošana. Mēs piedāvājam: - Datortehnikas, tīkla, serveru apkalpošanu ar ikmēneša abonēšanu; - Jebkādas grūtības tīkla izveidošana / apkalpošana; - Telefonijas izveidošana / apkalpošana; - Jūsu biroja drošības sistēmu (videonovērošana, signalizācija) izveidošana / apkalpošana; - Jūsu mājaslapas apkalpošanu un attīstību; - Informācijas sistēmu apkalpošanas darbus (1C, Amadeus un citi); Kā arī veicam vienreizējus pasūtījumus. Datoru un serveru apkalpošanas paketē ietilpst: - Jums piesaistīts IT-speciālists; - Attālināta palīdzība; - Personīgais IT-direktors; - IT-infrastruktūras profilakse; - Ikmēneša pārskati; Zvaniet mums un Jūs iegūsiet uzticamu partneri - uzņēmumu IT-Labs.

 • meklēju darbu
  Attālinātie pakalpojumi
  28/01/2018
  10.00 €

  Meklēju uz nenoteiktu laika darbu .Viss labāk būtu darbs mājās ar datoru ievades informācijas operators. Esmu cilvēks ar kustību traucējumiem

 • 1
  Mājas lapu drošības audits.
  Attālinātie pakalpojumi
  18/12/2017 Rīga
  1.00 €

  Paaugstinoties vispārējam kiberapdraudējuma līmenim, tīmekļa vietņu īpašniekiem būtu jāzin, cik patiesībā ir drošas ir viņu mājas lapas. Tas ir svarīgi, lai aizsargātu savu lietotāju sensitīvos datus, nepieļautu klientu finansiālos zaudējumus un datoru inficēšanu ar ļaunprogrammatūru, kas radušies tīmekļa lietotņu ievainojamības rezultātā. Piedāvājam veikt visaptverošu mājas lapas auditu, kura rezultātā tiek sniegtas atbildes uz šādiem būtiskiem jautājumiem: - vai tīmekļa vietne nav inficēta ar ļaunprogrammatūru; - vai tā ir pietiekami aizsargāta pret ielaušanos un nesankcionētu darbību veikšanu; - vai mājas lapas izstrāde veikta, ievērojot meklētāju optimizācijas (SEO) kritērijus; - vai tā ir piemērota mobilo lietotāju vajadzībām? Pēc audita pabeigšanas pasūtītājs saņem atskaiti, kurā ir uzskaitītas un tehniski dokumentētas atklātās kļūdas un ievainojamības, kā arī sniegtas rekomendācijas to novēršanai.