Loading...
1 - 5 of 5
  Šķirošana

 • 1
  Bijušie mazie uzņēmēji!
  Partneru meklēšana
  13:14
  Rīga

  Hei, bijušie mazie uzņēmēji, kuri nav „salauzti” un pametuši cerības par savu biznesu, vai tie esošie uzņēmēji kam tagad neizdodas galus savilkt kopā! Pulcējamies, neskatoties uz to kurā Latvijas nostūrī vai pat kādā citā pasaules malā esi. Ko darīsim? Apkoposim domas, idejas, pieredzi, palīdzēsim viens otram, meklēsim jaunus kompanjonus … mācīsimies, iekarosim jaunas virsotnes. Neviens jau nevar pateikt pie kā tas novedīs. Tu zaudēsi ja nedarīsi un tikai darot rodas jaunas idejas un iespējas. Atsūti uz e-pastu kas esi, kāds bizness Tev ir bijis, kāda ir Tava izglītība, talanti. Sazināsimies. Uz tikšanos! Nevienam no izcilajiem nav sanācis no pirmās reizes, taču nekad nav sanācis bez Komandas darba!

 • 4
  Baltic Taxi Franšīze
  Partneru meklēšana
  Vakar 10:21

  Baltic Taxi franšīze piedāvā gatavu biznesa konceptu, kas ļauj ne tikai strādāt savā taksometru biznesā, bet arī personīgi vadīt to. Uzsākt savu uzņēmējdarbību ar niecīgu starta kapitālu, saņemt apmācību atbalstu un materiālus, kā arī saņemt nepārtrauktu atbalstu, lai palīdzētu franšīzes ņēmējam gūt panākumus. Baltic Taxi franšīzes biznesa modelis ir balstīts uz kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu mijiedarbībā ar kvalificētiem taksometru vadītājiem, kas nodrošina augstas kvalitātes taksometru pakalpojumu sniegšanu. Franšīzes biznesa modelis ļauj efektīvi nodalīt atbildības – atbalsta birojs var rūpēties par zīmola stratēģisko attīstību, centralizētiem iepirkumiem un investīcijām, savukārt franšīzes ņēmējs koncentrējas uz augstas kvalitātes pakalpojumu klientam. Baltic Taxi un partneru ieguldījums: Zīmolu ar augstu reputāciju un klientu uzticību; Jaunāko autoparku starp pakalpojuma sniedzējiem; Mārketinga modeli ar stabilu korporatīvo klientu bāzi; Profesionālu diennakts dispečeru dienestu; Tehnisko atbalstu; Modernas apmācības un materiālus. Franšīzes ņēmēja ieguldījums: Nodrošināt efektīvu klientu apkalpošanu atbilstoši Baltic Taxi vērtībām, koncepcijai un LR normatīvajiem aktiem; Savas darbinieku komandas izveide un vadība; Gūt sev peļņu, ieguldot darbā savu spēku un enerģiju; Atbildība par sevi, darbiniekiem un franšīzes noteikumiem.

 • 3
  Sietspiedes Darbnica
  Partneru meklēšana
  14/01/2018
  Rīga

  Piedāvājam kvalitatīvus sietspiedes darbus. Drukājam vizītkartes,uzlīmes uc. Apdrukājam aploksnes,maisiņus,CD,burku vāciņus,šķiltavas.Meklējam sadarbību šinī jomā,piedāvājam augstu kvalitāti par saprātīgu cenu.Liela pieredze un liels paraugu klāsts ar mūsu drukātiem darbiem.

 • Meklē biznesa partneri
  Partneru meklēšana
  20/12/2017

  Sendvičpaneļdurvju, kompozitdurvju ražošana. 25 % rentabilitate.

 • 7
  Taizemes MOGU MOGU un Japānas POKKA dzērienu tirdzniecība
  Partneru meklēšana
  18/12/2017
  Rīga

  Meklējam tirdzniecības aģentus un sadarbības partnerus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mums ir ražotāja ekskluzīvā izplatītāja tiesības šajā reģionā. Visa prece ir pieejama lielā daudzumā mūsu noliktavā Rīgā. Izgatavošanas datums Taizemē: 07.2017. Aicinām uz sadarbību: veikalus, bārus, ēdnīcas, kafejnīcas, restorānus, izklaides vietas, izplatītājus, tirgotājus, kā arī citus interesentus. Par MoguMogu dzērieniem: MoguMogu brenda dzērieni tiek ražoti no 2003. gada akciju sabiedrības SAPPE PCL rūpnīcā Taizemē. Tie ir plaši sastopami daudzviet pasaulē, bet tie ir īpaši populāri– Taizemē, Honkongā, Singapūrā, Ķīnā, Japānā, Vidējos Austrumos, Austrālijā, ASV, kā arī tie ienāk Eiropas tirgū. Katru gadu tiek saražoti aptuveni 3 miljardi pudelīšu. Augstvērtīgs sastāvs – 25% augļu sula + 25% Nata de Coco (želejas gabaliņi, kas izgatavoti no bagātīgā kokosa piena). NATURAL COLOR FORMULA, kas ir speciāli pasūtīta pie ražotāja, tādējādi dzēriens nesatur mākslīgās krāsvielas un aromatizētājus. Tie veldzē slāpes un remdē izsalkumu. Pieejamās sulas – Apelsīnu, Ananasu, Mango un Zemeņu. Dzērieni izgatavoti 2017.g. jūlija vidū, Taizemē. Specializējamies uz Āzijas tirgū ražotās produkcijas importu. Kvalitatīviem, Eiropā reti sastopamiem, vai vēl nebijušiem pārtikas produktiem, slēdzot oficiālā izplatītāja līgumus tieši ar ražotājiem. Veicam arī preču meklēšanas pakalpojumus Āzijas tirgū, pēc Jūsu speciāla pasūtījuma. PVD atļaujas numurs: 073852 Droši zvaniet vai sūtiet epastu, esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību.