Loading...
1 - 16 of 16
  Šķirošana

 • 1
  Bijušie mazie uzņēmēji!
  Partneru meklēšana
  18/01/2018
  Rīga

  Hei, bijušie mazie uzņēmēji, kuri nav „salauzti” un pametuši cerības par savu biznesu, vai tie esošie uzņēmēji kam tagad neizdodas galus savilkt kopā! Pulcējamies, neskatoties uz to kurā Latvijas nostūrī vai pat kādā citā pasaules malā esi. Ko darīsim? Apkoposim domas, idejas, pieredzi, palīdzēsim viens otram, meklēsim jaunus kompanjonus … mācīsimies, iekarosim jaunas virsotnes. Neviens jau nevar pateikt pie kā tas novedīs. Tu zaudēsi ja nedarīsi un tikai darot rodas jaunas idejas un iespējas. Atsūti uz e-pastu kas esi, kāds bizness Tev ir bijis, kāda ir Tava izglītība, talanti. Sazināsimies. Uz tikšanos! Nevienam no izcilajiem nav sanācis no pirmās reizes, taču nekad nav sanācis bez Komandas darba!

 • 4
  Baltic Taxi Franšīze
  Partneru meklēšana
  17/01/2018

  Baltic Taxi franšīze piedāvā gatavu biznesa konceptu, kas ļauj ne tikai strādāt savā taksometru biznesā, bet arī personīgi vadīt to. Uzsākt savu uzņēmējdarbību ar niecīgu starta kapitālu, saņemt apmācību atbalstu un materiālus, kā arī saņemt nepārtrauktu atbalstu, lai palīdzētu franšīzes ņēmējam gūt panākumus. Baltic Taxi franšīzes biznesa modelis ir balstīts uz kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu mijiedarbībā ar kvalificētiem taksometru vadītājiem, kas nodrošina augstas kvalitātes taksometru pakalpojumu sniegšanu. Franšīzes biznesa modelis ļauj efektīvi nodalīt atbildības – atbalsta birojs var rūpēties par zīmola stratēģisko attīstību, centralizētiem iepirkumiem un investīcijām, savukārt franšīzes ņēmējs koncentrējas uz augstas kvalitātes pakalpojumu klientam. Baltic Taxi un partneru ieguldījums: Zīmolu ar augstu reputāciju un klientu uzticību; Jaunāko autoparku starp pakalpojuma sniedzējiem; Mārketinga modeli ar stabilu korporatīvo klientu bāzi; Profesionālu diennakts dispečeru dienestu; Tehnisko atbalstu; Modernas apmācības un materiālus. Franšīzes ņēmēja ieguldījums: Nodrošināt efektīvu klientu apkalpošanu atbilstoši Baltic Taxi vērtībām, koncepcijai un LR normatīvajiem aktiem; Savas darbinieku komandas izveide un vadība; Gūt sev peļņu, ieguldot darbā savu spēku un enerģiju; Atbildība par sevi, darbiniekiem un franšīzes noteikumiem.

 • Продаться своя фирма SIA , плательщик Ндс
  Uzņēmumu pārdošana, pirkšana
  16/01/2018
  Rīga
  500 €

  Продаться своя фирма, плательщик Ндс, зарегистрированная в апреле 2017 года. Активный счет в банке, бухгалтерия ведеться литовским бухгалтером, все отчеты сдаться вовремя. Фирма зарегистрирована в международной адвокатской конторе в центре Ригию За это время деятельнось на фирме не велась, убытков нет. Название фирмы не продаться ( изменение названия при продаже). Цена 500 евро, вопросы по стоимости оформления обсуждаться. Александр, есть Вайбер, перезвоню Tel 004917634546785

 • 3
  Sietspiedes Darbnica
  Partneru meklēšana
  14/01/2018
  Rīga

  Piedāvājam kvalitatīvus sietspiedes darbus. Drukājam vizītkartes,uzlīmes uc. Apdrukājam aploksnes,maisiņus,CD,burku vāciņus,šķiltavas.Meklējam sadarbību šinī jomā,piedāvājam augstu kvalitāti par saprātīgu cenu.Liela pieredze un liels paraugu klāsts ar mūsu drukātiem darbiem.

 • Продаю SIA
  Biznesa pārdošana, pirkšana
  04/01/2018
  2 800 €

  Продам SIA - НДС плательщик - 2012 год - Уставной капитал 2800 €, оплачен полностью - Активный счёт в банке - Печать

 • 1
  Pārdod SIA
  Biznesa pārdošana, pirkšana
  03/01/2018
  Rīga
  800 €

  Pārdodu uzņēmumu 1992. gada, Pvn maksātājs (kvartāla atskaites), bez parādiem. Pārrakstīt var elektroniski vai pie notāra.

 • 1
  Продам бизнес по продаже картин.
  Biznesa pārdošana, pirkšana
  30/12/2017
  3 000 €

  Картины различных жанров для дома, офиса, в подарок. Передам технологии продаж и поставщиков продукции. Не требуется аренда офиса и торговых площадей, возможна работа в любом городе.

 • Pārdod iestrādātu konditorejas izstrādājumu ražotni
  Biznesa pārdošana, pirkšana
  29/12/2017
  Rīga
  40 000 €

  Tiek pārdota iestrādāts bizness , atpazīstams tirgū, ar lielu potenciālu. Pārdošanas cenā iekļauti : Pamatlīdzekļi tirgus vērtība ap 35000 eur Telpu nomas līgums. Sadarbības partneru kontakti. Apgrozāmie līdzekļu uz pirkšanas brīdi. Darbinieki kuri zin savu pienākumu. Reklāmas konti un bukleti. Tiek pārdots bez uzņēmuma , pārdosim uz Jūsu uzņēmumu no mūsu uzņēmuma PVN maksātāja visus pamatlīdzekļus un noslēgsim ar Jūsu uzņēmumu visus līgumus ar pircējiem. Tāpat palīdzēšu 3.mēnešus iekļauties visā. Ražotne atrodas Rīgā.

 • 1
  Pēdējā gaita ar cieņu
  Cits
  27/12/2017
  Rīga, Centrs, Artilērijas Iela, 46

  Sniedzam profesionālu palīdzību: Dokumentu noformēšana, transportēšana, bēru ceremonijas organizēšana, kremēšana (kremācija). www.rantan.lv

 • Meklē biznesa partneri
  Partneru meklēšana
  20/12/2017

  Sendvičpaneļdurvju, kompozitdurvju ražošana. 25 % rentabilitate.

 • 10
  Sadarbības partnera meklēšana Āzijas produktu realizācijai Baltijā.
  Tirdzniecības sadarbība
  18/12/2017
  Rīga

  Meklējam tirdzniecības aģentus un sadarbības partnerus Taizemes Mogu Mogu un Japānas POKKA dzērienu izplatīšanai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mums ir ražotāja ekskluzīvā izplatītāja tiesības šajā reģionā. Visa prece ir pieejama lielā daudzumā mūsu noliktavā Rīgā. Pie apjoma viena palete, nodrošinām bezmaksas piegādi. Kā arī aicinām uz sadarbību: veikalus, bārus, ēdnīcas, kafejnīcas, restorānus, izklaides vietas, pasākumu organizētājus, izplatītājus, tirgotājus, kā arī citus interesentus. Par MoguMogu dzērieniem: MoguMogu brenda dzērieni tiek ražoti no 2003. gada akciju sabiedrības SAPPE PCL rūpnīcā Taizemē. Tie ir plaši sastopami daudzviet pasaulē, bet tie ir īpaši populāri– Taizemē, Honkongā, Singapūrā, Ķīnā, Japānā, Vidējos Austrumos, Austrālijā, ASV, kā arī tie ienāk Eiropas tirgū. Katru gadu tiek saražoti aptuveni 3 miljardi pudelīšu. Augstvērtīgs sastāvs – 25% augļu sula + 25% Nata de Coco (želejas gabaliņi, kas izgatavoti no bagātīgā kokosa piena). NATURAL COLOR FORMULA, kas ir speciāli pasūtīta pie ražotāja, tādējādi dzēriens nesatur mākslīgās krāsvielas un aromatizētājus. Tie veldzē slāpes un remdē izsalkumu. Pieejamās sulas – Apelsīnu, Ananasu, Mango un Zemeņu. Dzērieni izgatavoti 2017.g. jūlija vidū, Taizemē. Specializējamies uz Āzijas tirgū ražotās produkcijas importu. Kvalitatīviem, Eiropā reti sastopamiem, vai vēl nebijušiem pārtikas produktiem, slēdzot oficiālā izplatītāja līgumus tieši ar ražotājiem. Veicam arī preču meklēšanas pakalpojumus Āzijas tirgū, pēc Jūsu speciāla pasūtījuma. PVD atļaujas numurs: 073852 Droši zvaniet vai sūtiet epastu, esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību.

 • 7
  Taizemes MOGU MOGU un Japānas POKKA dzērienu tirdzniecība
  Partneru meklēšana
  18/12/2017
  Rīga

  Meklējam tirdzniecības aģentus un sadarbības partnerus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mums ir ražotāja ekskluzīvā izplatītāja tiesības šajā reģionā. Visa prece ir pieejama lielā daudzumā mūsu noliktavā Rīgā. Izgatavošanas datums Taizemē: 07.2017. Aicinām uz sadarbību: veikalus, bārus, ēdnīcas, kafejnīcas, restorānus, izklaides vietas, izplatītājus, tirgotājus, kā arī citus interesentus. Par MoguMogu dzērieniem: MoguMogu brenda dzērieni tiek ražoti no 2003. gada akciju sabiedrības SAPPE PCL rūpnīcā Taizemē. Tie ir plaši sastopami daudzviet pasaulē, bet tie ir īpaši populāri– Taizemē, Honkongā, Singapūrā, Ķīnā, Japānā, Vidējos Austrumos, Austrālijā, ASV, kā arī tie ienāk Eiropas tirgū. Katru gadu tiek saražoti aptuveni 3 miljardi pudelīšu. Augstvērtīgs sastāvs – 25% augļu sula + 25% Nata de Coco (želejas gabaliņi, kas izgatavoti no bagātīgā kokosa piena). NATURAL COLOR FORMULA, kas ir speciāli pasūtīta pie ražotāja, tādējādi dzēriens nesatur mākslīgās krāsvielas un aromatizētājus. Tie veldzē slāpes un remdē izsalkumu. Pieejamās sulas – Apelsīnu, Ananasu, Mango un Zemeņu. Dzērieni izgatavoti 2017.g. jūlija vidū, Taizemē. Specializējamies uz Āzijas tirgū ražotās produkcijas importu. Kvalitatīviem, Eiropā reti sastopamiem, vai vēl nebijušiem pārtikas produktiem, slēdzot oficiālā izplatītāja līgumus tieši ar ražotājiem. Veicam arī preču meklēšanas pakalpojumus Āzijas tirgū, pēc Jūsu speciāla pasūtījuma. PVD atļaujas numurs: 073852 Droši zvaniet vai sūtiet epastu, esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību.

 • 1
  SIA
  Uzņēmumu pārdošana, pirkšana
  18/12/2017
  Rīga
  800 €

  Tiek pārdots 2008.gada SIA ar PVN, pamatkapitāls 2846 eur. Parādu nav. Juridiskā adrese Rīgā. Dokumentu sagatavošana. Var pārrakstīt elektroniski.

 • 3
  Jaunu preču atlikums.
  Biznesa pārdošana, pirkšana
  18/12/2017
  Rīga, Bolderāja
  700 €

  Pārdod jaunu preču atlikumus- apģērbi, apavi, uc. par Eur 700, 00. Preču kopējā iepirkuma summa bija Eur 1600, 00. Pārdodās kopā ar tirdzniecības iekārtām (iekļautas cenā), kuru iepirkuma summa bija EUR 1200, 00.

 • 1
  Автомалярка
  Biznesa pārdošana, pirkšana
  14/12/2017
  Rīga, Rumbula
  20 000 €

  По семейным обстоятельствам "отдаю" в аренде оборудованноепомомещени помещение. Хорошей налаженный, есть клиентура. Всё по телефону с 9.00 до 17.

 • 3
  Mājas lapu izstrāde un interneta mārketinga pakalpojumi
  Tirdzniecības sadarbība
  14/12/2017
  Rīga, Augusta Deglava Iela, 164

  Izstrādājam mūsdienīgas un kvalitatīvas mājas lapas kā arī piedāvājam interneta mārketinga pakalpojumus Izveidojam un adinistrējam kampaņas kā SEO optimizācija Googlei, Facebook lapu izstrāde un reklāmas kampaņas, Google Adwords kampaņas. Vairāk info skatiet mūsu mājas lapā http://webstars.lv/ vai zvaniet uz numuru 26995100.