Bruģētājs/a darbam Somijā.

Pieteikto vietu skaits: 4
Atrašanās vieta: Somija,
Darba līgums slēdzas ar Somijas uzņēmumu
Darba amata apraksts: pilna slodze, / 50-60 stundas nedēļā,

Galvenie pienākumi ir:
ceļu būves darbi - veikt smilts izlīdzināšanu, šķembu pamata izbūvi u.tml, ceļa un ietvju apmaļu uzstādīšana, bruģa likšana utt
CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: info@scandinavianjob24.com

Prasības kandidātiem:
Eiropas pilsonība ir nepieciešama.
pieredze bruģēšanas darbos ne mazāk kā 3-4 gadi vai arī izglītības diploms;
prasme lasīt rasējumus,
augsta atbildības sajūta par veicamā darba kvalitāti;
bez kaitīgiem ierādumiem;
spēja veikt fizisku darbu, vēlme strādāt.
Angļu valodas zināšanas vismaz A1 līmenī (jāspēj saprast un atbildēt)

Mēs piedāvājam:
darba apavus, apģērbu un drošības ekipējumu
Stabilu atalgojumu
Alga ik pēc 2 nedēļām
Visas sociālās garantijas

Kontakti.
D&D Invest
Helsinki Finland.
Tel. ( arī whatsapp )
www.scandinavianjob24.com
info@scandinavianjob24.com

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 12/11/2020
  • 24/09/2020
  • Skatījumi : 641
  • Rīga, Latvija