Arvato noliktava Nīderlandē aicina darbā strādniekus/-ces

Piedāvājam darbu pasūtījumu komplektētājiem, autoiekrāvēja vai elektroiekrāvēja vadītājiem.
Darba pienākumi:
• palešu izkraušana un kraušana;
• pasūtījumu komplektēšana pēc saraksta ar skeneri;
• darbs ar autoiekrāvēju vai elektroiekrāvēju.
Darba vieta Nīderlandē:
• Oostrum;
• Heijen.
Darba prasības:
• angļu valodas zināšanas;
• pieredze darbā noliktavās;
• autoiekrāvēja vai elektroiekrāvēja sertifikāts;
• elastīgums, atbildības un kārtības sajūta.

Darba devējs piedāvā
• oficiālo nodarbinātību un sociālās garantijas;
• atalgojumu bruto/stundā:
o pasūtījumu komplektētājiem 10.08 Eiro;
o elektroiekrāvēja vadītājiem 10.08 Eiro;
o autoiekrāvēja vadītājiem 11.11 Eiro;
• transportu no mājas līdz darba vietai un atpakaļ;
• mītni par papildus maksu;
• darba apģērbu un apavus.

Ja esi gatavs ķerties klāt noliktavas darbiem, lūdzu, sūti CV uz e-pastu: cv@workin.lv. Uz jautājumiem atbildēsim pa tālruni:.

    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
  • 19/06/2019
  • Skatījumi : 358
  • Brīvības Iela 144, Rīga, Latvija