Ilgtermiņa darbs betonētājam

Ja esi atbildīgs, meklē darbu ilgstošam laikam un esi gatavs sevi pierādīt - aicinām pievienoties celtniecības kolektīvam!
Objekti atrodas Latvijas teritorijā.

Piedāvājam:
- darbu uz pastāvīgu laiku (neatkarīgi no sezonas);
- atalgojumu, pēc nodokļiem, sākot no 4,50 EUR stundā;
- darba grafiku, no pirmdienas līdz sestdienai;
- darbalaiku, no 08:00 līdz 18:00 (pirmdiena līdz piektdiena) un no 08:00 līdz 14:00 (sestdiena);
- apmaksātu dienesta viesnīcu;
- apmaksātus ceļa izdevumus līdz darbavietai;
- oficiālu atalgojumu ar visām sociālajām garantijām;
- veselības apdrošināšanu, pēc nostrādāta gada;
- izaugsmes iespējas gan atalgojumā, gan darba pienākumos.

Pienākumi:
- kontrukciju betonēšana;
- veidņu montāža;
- armatūras stiegrošana;
- citu būvdarbu veikšana.

Prasības:
- pārbaudāmas un labas atsaukmes no iepriekšējā darba devēja(-iem);
- pieredze betonēšanā (vismaz gads);
- vēlama prasme lasīt rasējumus;
- disciplīna pret veicamo darbu;
- bez kaitīgiem ieradumiem.

Lai pieteiktos, sūtiet Jūsu CV vai īsu pieredzes aprakstu uz darbs@agence.lv

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 09/11/2020
  • Skatījumi : 246
  • Valka, Latvija